Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Dodge Durango 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Przedstawiam projek przy ktorym mialem przyjemnosc pracowac w ostatnim czasie. Model generalnie dostarczony przez klienta, dodalem i poprawilem tylko pare detali.

Swiecone przy pomocy HDRI + maxowe swiatelka. Post jak zwykle w PS (dodam ze niektore ujecia to nawet i 3 sklejone rozne studia - np oddzielnie doswietlone felgi, lusterka, szyby itp.).

 

Agency: Ars Thanea

Design Director: Peter Jaworowski

Lead 3D Artist: Piotr Kosinski

Retouch: Piotr Kosinski, Peter Jaworowski

Production Manager Marcin Molski

 

dodge_durango_2.jpg

 

dodge_durango_1.jpg

 

dodge_durango_3.jpg

 

dodge_durango_4.jpg

 

dodge_durango_5.jpg

 

dodge_durango_6.jpg

 

 

a tu juz przyklad zastosowania ;)

 

dodge_durango_10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Simple_man - Mów za siebie. Mnie osobiście to auto bardzo podchodzi, jest bardzo masywne, muskularne, a takie auta lubię. Poziom Renderów jest niezaskakujący jak na Visiona, czyli to co zwykle - Miazga jak hooy.

5 Gwiazdeczek.

pozdrawiam, karkosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna robota :) tez uwazam ze amerykanie musza zminic podejscie to motoryzacji i przzestac robic narzedzia do przemieszczania, amerykanieponoc stawiaja w motoryzacji na praktyke potem estetyke - podobno... :)ale powoli mentalnosc sie zmini, aczkolwiek rzecz gustu, jak tam lubie takie klocki... pewnie zostalo mi z dziecinstwa bawiac sie klockami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelka!

przydał by sie jakis akcent - pas koloru w tle lub na podlozu (red, orange) fajnie zagral by na odbiciach karoserii i dodal bym noise w tle. Sam tak jeszcze nie zrobie ( ale > jutro > ... ;)

 

 

DOBRA! praca

Edytowane przez qbaqbaMAX3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszło .. miło ze Polacy w Polsce robią wizki amerykańskich aut dla ... Amerykanów, hehe . a może 5x taniej i dlatego.. a może jakość polskiej grafiki za oceanem jest legendą? hehe (; ale zapewne jeszcze inny powód. w każdym razie ładne odbicia na podłodze(jakby była pastowana) , (to w PSie czy naturalny materiał w Maxie? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie! :)

 

Tamyl91 - faktycznie cos z tylu sie dzieje dziwnego z bieznikiem, jakos tego nie przyuwazylem, my bad :)

qbaqbaMAX3D - akurat tutaj chcialem utzymac to w jednej kontrastowej tonacji, ale dzieki za sugestie moze nast razem cso takeigo wykombinuje :)

MaxymilianMax - podloga byla blurowana juz w shopie, co do wyboru agencji przez amerykancow to juz pytanie nie do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, mi osobiscie ten model lepiej lezy niz jedna honda, nissan czy inny jakis "normalniak", moze dlatego ze podswiadomie wiem ze sie do niego zmieszcze :], majac 2m ciezko jest sie gdziekolwiek zmiescic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności