Skocz do zawartości

Chc.34: Pieknosc i bestia by ZiN


ZiN

Rekomendowane odpowiedzi

piekna_bestia6.jpg

 

Rzut/opis bestii:

concept-pb.jpg

 

Zoom'y:

piekna_bestia-zoom1.jpg

piekna_bestia-zoom2.jpg

 

Miniaturka:

miniaturka-pb.jpg

 

___________________________________________________________________

Nie będzie to nic oryginalnego, raczej ćwiczenie warsztatu, a co z tego wyjdzie to się zobaczy.

 

szkic

 

piekna_bestia2.jpg

Edytowane przez ZiN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trafna uwaga Swiezy. Dzięki :)

 

Zacząłem troszkę z kolorem, ale wprowadziłem się w kilka pułapek z których jakoś będzie trzeba wyjść, np czerwona suknia nie odbija zielonego światła i robi się tam nagle buro i ciemno. Wiec jeszcze wip jeśli chodzi o kolor. Pod koniec jeszcze rozbuduje nieznacznie scenkę coby ładniej to podać na finał.

 

 

piekna_bestia5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nice i ciesze się że nie zrezygnowałeś, daj z siebie wszystko, no i wyjdź z tej czerni bo zrobiło się nieciekawie przez nią, co najmniej jakbyś stóp unikał.

Hm ogarnij obrazy malarskie gdzie są dramatyczne światłocienie i postudiuj temat, w sumie kojarzy mi się Caravaggio i Leonardo da Vinci

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna_bestia6.jpg

 

To miło, że mi kibicujesz Swiezy. Swoją drogą Caravaggio to jeden z moich ulubionych mistrzów. Nauka, jednak potrwa jeszcze długo. Bo póki co na wnikliwą analizę tego arta nie mam ostatnio czasu, zbliża się sesja. Poślęczę nad jakimś obrazem z Caravaggiem gdy żaden termin nie będzie już gonił ;)

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz na prawdę super się zrobiło ;) wiele zmieniłeś na dobre pracka wygląda na dużo ciekawszą niż z czernią ;) Tylko lewa ręka maszkary za krótka coś się zrobiła, cóż może dalej się wypowiedzą lepsze osoby mam nadzieję ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, UWAGA !!

 

Przypominam, tym którzy może nie pamiętają, a i tym którzy pamiętają - a chcieliby jeszcze nieco "dopieścić" swoje prace. Macie jeszcze czas - Dziś do godziny 23.59.59 lub najpóźniej jutro do godziny 10.00.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności