Skocz do zawartości

Chc.35: "To napad" by lukanus


lukanus

Rekomendowane odpowiedzi

Ołwer. Nie miałem pomysłu co jeszcze zmienić. Powalczyłem z tym co mi chopcy wytknęli (za co bardzo dziękuję) i do pracy już w zasadzie nie zaglądałem. Tak więc, koniec :)

 

tuPSm.jpg

 

DUŻA WERSJA

 

miniatura:

 

tma81.jpg

 

pozdr.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dołączę się, ale pewnie nie skończę :)

 

lYhFb.png

Edytowane przez lukanus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki panowie :) EC, jak mi starczy siły i czasu, to doskrobię więcej jeży, ale póki co muszę się uporać z tłem, a że nie korzystałem z warstw, to trochę mi to zajmie.

Tymczasem mały up. Ten pień strasznie mnie denerwuje, ale coś tam chciałem mieć, więc póki co zostaje (na szczęście to mam na osobnej warstwie).

 

6gdND.png

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była dobra sugestia - więcej jeżów :d Jeden może wystawać po prawej stronie bardzo blisko kamery - tak, że aż będzie rozmyty, niech też nie będą tak odizolowane od siebie, mogą się na wzajem zakrywać (nie do końca tak jak na Twoim avatarze) bardziej przysłaniać :P dodaj jakieś zarysy w tle niech się dzieje. :d No i ten królik i pień przed nim zdecydowanie do dopracowania - koniecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie wybrnąłeś z tła :D Co mi przeszkadza - prześwietlony królik. Za bardzo daje po oczach. Gdybyś go trochę zgasił, nie traktował czystą bielą (niech zbierze trochę zielonego światła odbitego), nabrałby przestrzeni i był bardziej 'w scenie'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie :) królik lekko przygaszony. poprzedni pień w ogóle nie pasował i byłem tego świadom, pełnił rolę placeholdera. ten pasuje chyba lepiej. dodałem kilka jeży. potem (jak wstanę) popracuję nad roślinkami przed pniem, bo mi tam nie pasują. jeśli trza coś jeszcze poprawić, proszę śmiało pisać. jeszcze raz dzięki :)

 

5BR8H.jpg

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbielał ze strachu tak, że go cień się nie ima. Tak osobiście to mi mocno to zalatuje pracą Thaliona o kryzysie. Ale poza tym to cąłkiem sympatycznie;) Swoja drogą ten z liną przywiązana do nogi to chyba nie za bardzo ma jak zbójować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga,

 

Termin zakończenia tej edycji ChC zostaje przedłużony do Niedzieli 03.07,

w poniedziałek ruszamy z sondą. Macie więc jeszcze nieco czasu na dopracowanie, bądź dokończenie swoich prac.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności