Skocz do zawartości

chc35-napad..KOniec


Broda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... może lepiej zrób calkowicie wszystko ołówkiem, łącznie z cieniowaniem... przy Twoich pracach w teczce aż się prosi o bardziej złożoną i ciekawszą scenę... no chyba że to wstępny żarcik to wybacz że go nie odebrałem... pozdron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie..dzięki za troskę...a żart widocznie się nie udał...zresztą czas mnie z wszystkim goni, i spać nie ma nawet kiedy, więc nie wiem czy to skończę....mało realne..ale ..no niekoniecznie ołówek- w sumie po coś inwestowałem tablet..pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kolego z białym tłem to nie przejdzie, buduj nastrój, ciepłe zimne kolory i całość komponuj skoro to już ilustracja.

Poza tym jest smok a gdzie reszta znikła? więcej świadomej pracy i studiowania tego co rysujesz bo na razie to w sumie tylko zabawa nic więcej.

Na początek może czarno biało ( w&b) bo na kolor to za wcześnie.

Jak to usłyszałem czy przeczytałem gdzieś:

"Kiedy kończy się fascynacja, zaczyna się profesjonalizm".

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to tak... dla zabawy...? To...to nie uchodzi! A gdzie frustracja? Poczucie beznadziei? Gdzie miejsce na rwanie włosów z głowy i porównywanie się z lepszymi od siebie? Płacz, zgrzytanie zębów i samorozwój?

 

Hmmm rysowanie czysto dla przyjemności, chyba czasami troche o tym na forum zapominamy, co? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga,

 

Termin zakończenia tej edycji ChC zostaje przedłużony do Niedzieli 03.07,

w poniedziałek ruszamy z sondą. Macie więc jeszcze nieco czasu na dopracowanie, bądź dokończenie swoich prac.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy kończy się fascynacja, zaczyna się profesjonalizm".

 

Jakie to szczęście, że mnie już profesjonalizm nie grozi :D

 

EC - co do zapominania zabawy - khem, tutaj mów za siebie, sam założyłem temat z rysunkami dla zabawy, ale zdaje się że gdzies przepadł bez pamięci :P

 

A co do końca ilustracji - faktycznie dla zabawy :) Ale najważniejsze, że dobrze się bawiłeś.

I skończyłeś, mnie to się nigdy nie udało jeszcze w chc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J..no w takuej formie jak to moje to pewnie bys skonczyl nie jeden.nie dwa..a podejrzewam ze wszystkie.prace w CHC.ale..jak kto lubi....a tego jegomoscia co wymyslil uplywajacy/czyt.brak /czas piwinno sie zdrowo opierniczyc..ory za slownictwo.ale pisze z telefonu.a ty polskich czcionek brakO:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności