Skocz do zawartości

Chc.36: "Świat bez nas" by RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi tam się trochę z klimatem final fantasyX i odsyłaniem dusz i ogólnie twórczością miyazakiegi duszkami japońskimi

jak na razie widzę 2 tonacje niebiesko fioletową i zielono zółtą, no i raczej po zmroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wygląda jak Beksiński to przez przypadek. Chociaż w tej chwili, gdy ktoś zrobi coś trochę bardziej "żylastego", wszyscy od razu porównują do Beksińskiego..niedługo dojdzie do tego, że ludzie będą doszukiwać się Zdzisława na krowim grzbiecie, albo w zupce chińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, przypomina jedną z prac dość bardzo, ale nie przejmuj się tym niektórzy wrzucają całe zdjęcia i je podmalowują i nikt nie krzyczy więc luźne zaczerpnięcie nikogo nie zabije. Mi bardzo się podoba, ciekawią mnie te "anioły", coś czuję, że będą to jakieś pseudo roboty. Aureolki może jak z gry Bayonetta?

http://images.wikia.com/bayonetta/images/3/36/Beloved.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rembik- tak, coś tam kombinuję by ciut zmechanizowane anioły robić, ale na tyle organiczne by wyrastać z ziemi ;) A aureole będą takie najzwyczajniejsze bo w nich ma być coś na kształt płomienia/iskierek. Generalnie te figury będą poniekąd latarniami ;)

Karol- Jeśli chodzi o inspiracje, możecie wierzyć lub nie, ale to co przesłałeś do nich nie należało. To co jest obrośnięte i zakopane w ziemi zaczerpnąłem i zmodyfikowałem z gry Original War. Mianowicie było tam urządzenie do przenoszenia w czasie (Eon/Czapa). Różnica jest taka, że tam to było niewielkich rozmiarów, a u mnie dość sporawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simpsons didn't do that, you did!

 

I didn't do it !

Tekstury właśnie fajnie się sprawdzają ale dopiero jako podmalowane :D

A na to kolejne tekstury i jakoś to się kręci :)

 

A szczerze mówiąc - przemyśl wersję bez tych infantylnych duszków. Ogólnie jest spoko, ale ja bym to widział jako pustkowie cywilizacji, pełne zardziewiałych puszek, starych gazet, korzeni i porostów. Jeśli dobrze zaaranżować to "coś" pośród tego całego bajzlu, to robi się tajemnica, którą widz będzie próbował zgłębić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I didn't do it !

God did this to us!

Aniołki zostają, prócz konstrukcji to kluczowy element konceptu :)

Coyote- cały czas się zastanawiam nad tłem, póki co trzasnąłem te prostopadłościany by cokolwiek było ;)

Dzięki za sugestie !

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moze jestem inny ale ja caly czas uwazam ze zeby robić pracki ktore mają być niezwykle tajemnicze, mistyczne to trzeba mieć naprawde solidny warsztat. Bo w takim podaniu,pracka traci hmmm -sens? Klimat robią kolory,ale juz cala reszta jest mocno na minus. Podstawą takich pracek jest proporcja,anatomia,perspektywa- czyli podstawy ktore mogą sugerować naturalnosc, prawdziwosc takiego obrazka. Tutaj siadło wszystko- perspektywa otoczenia kompletnie nie zgadza sie z perspektywa widoczna w tych wrotach/portalu. Proporcje duszkow sa wrecz komiczne - ja wiem ze to szkic, ale juz tutaj zadbaj o podstawy ktore maja budowac klimat- i te aureolki- troche subtelności;] niech to bede delikatne poświaty, a nie obrecze jakby ważyly 50kg.

 

Do czego zmierzam- praca ktora dotyka tematyki smierci,grozy musi byc solidnie wykonana- przynajmniej w moim odczuciu. Ja nie kupuje ladnych kolorkow gdy calosc lezy;/ ale to tylko moje zdanie, wiec nie przejmuj sie, ja tylko chodze i marudze;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wcale nie zakładałem by praca była niezwykle tajemnicza, także nie miała wzbudzać w nikim negatywnych odczuć. Raczej wymyśliłem sobie koncept, w którym świat opustoszał po awarii tejże środkowej maszyny, po czym nastały, w skrócie, cuda niewidy. Korzystając z okazji, pradawne byty starają się na nowo wyleźć na powierzchnię... Rosną jak drzewa, przez co dosyć długo im to zajmuje.

Jeśli chodzi o perspektywę- poprawię się ;)

Jeśli chodzi o proporcje duszków- takie były z założenia (to samo aureolki)

Wrzucam to co zdziałałem przed pojawieniem się Twojego komentarza (czyli z perspektywą pewnie wciąż jest problem, odpocznę i wieczorem zobaczę co da się zrobić):

wiatbeznas-1.jpg?t=1311941105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem przekonany do tego szumu ktory dodaleś i do kompozycji duszków po lewej i prawej, usunąłbym tego z lewej całkiem... no i czemu końcówka już? może warto odpocząć troche i świeżym okiem dokończyć bo wg mnie jeszcze sporo zostało, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zielone światło jest na tyle silne, że powinno wykorzystać zasadę "podaj dalej". Nie rozumeim wiec przejaskrawionych pomarańczowych kamieni itd. itp. Podzielił Ci sie ten obrazek na dwie różne historie i chyba właśnie to starałeś się ukryć szumem. Będe pomagał jak umiem, bo tu jest potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z powodu okropnej ludzkiej złośliwości (można to też nazwać jednym słowem rozpoczynającym się na literę "s") nie mam dostępu do komputera z plikiem o oryginalnej rozdzielczości (i nie wiem w jakim terminie oddadzą mi ten komputer), więc wybiorę któryś z wrzuconych obrazków jako finalny.

Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za wsparcie i życzę powodzenia reszcie uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności