Skocz do zawartości

teczka number dwa


misiekhc

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

 

oj dawno mnie tu nie było, czas nadrobić zaległości i się troche polansować na własnym podwórku, troche się tego nazbierało od ostatniego posta, no to lecimy:

 

 

2011_the_trip.jpg

 

2011_the+last_job.jpg

 

to zrobione na wystawę Designers Against Child Abuse w Nowym Jorku, chyba jakoś niebawem się zaczyna

2011_disguise.jpg

 

to na wystawęw Londynie, wątkiem przewodnim był faszyzm w Europie:

fz.jpg

 

trochę różnorakich konceptów postaci:

2011_sgbsgs.jpg

 

pirate_01.jpg

 

nordic_warrior.jpg

 

nordic_warrior_v2.jpg

 

te 3 poniżej robione dla Platige

croc_concept_02.jpg

croc_concept_01.jpg

croc_concept_03.jpg

 

te obrazki też dla Pi, było tego dość sporo bo to backgroundy do animacji, ale pokazuej wybrane (więcej mam na blogu)

02.jpg

01.jpg

13.jpg

03.jpg

 

tu z kolei okładka i arty do książeczki:

front_close.jpg

front_wide.jpg

inside_wide.jpg

book_01.jpg

book_02.jpg

book_03.jpg

book_04.jpg

char_02.jpg

 

i jeszcze taki abstrakcik na koniec

2010_fishtree.jpg

 

zwyczajowo więcej stuffu i detalu na blogu,

pozdr[ATTACH=CONFIG]87717[/ATTACH]

Edytowane przez misiekhc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Końska dawka obrazków. Nie wiem czy to już pisałem albo ktoś inny, że styl przypomina mi taki mix "Krowy i kurczaka" i z niedawnych rzeczy to "Jeża Jerzego". Jakbym miał wskazać najbardziej ulubiony to wybrałbym drugi od góry. Fajna dynamiczna scenka i design postaci współgrają ze sobą. Ogólnie dużo swojskiego humoru chyba na co dzień musisz być wesołym człowiekiem skoro siedzą Ci w głowie takie obrazy ;). Bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, jaram się bo sam też ostatnio więcej robię w takich cartoon stylach.

z ewentualnych zastrzeżeń to tylko trochę szkoda, że sporadycznie różnicujesz grubość konturu, no i jak na taką stylistykę to fejsy mogłyby być bardziej pokręcone=]

skrót na furze na 2 obrazku rozłożył mnie na łopatki=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Jestem miło zaskoczony bo myślałem że nie dotykasz się bez-konturowego malunku a tutaj patrzę i widzę świetnie wykonanego wikinga. Heh, mam dzisiaj mocno zabiegany dzień ale Twoje obrazki na chwilę sprawiły że zapomniałem o Bożym świecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace robia niesamowite wrażenie. Jaram się czytelnością i sensem detalu, dzieki temu mozna długo oglądać prace i jeszcze coś tam wypatrzeć nowego, jakas historyjkę itp. Do tego sporo z tych detali ma jakies fajne odniesienie do poruszanego tematu :], jest treściwie.

Technicznie tez sie jaram, jedyne co to moze czasem wolałbym ciut mniej nasycenia koloru w cieniu zeby oświetlenie było bardziej wyraziste, ale to kwestia gustu i nie zmienia faktu ze kolory są świetnie dobrane, widać ze przychodzi Ci to z łatwością. Zazdroszcze bo ja zawsze mam mękę z kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo, dzięki wszystkim !

 

serio - z tą wesołością na codzień to różnie bywa ;) ale chyba jednak lepiej cisnąć pozytywnie ile tylko się da

bedyk - z tym konturem to masz rację, muszę nad tym jeszcze popracować, spoko jeszcze sporo rozwoju przede mną

morbid - taaa kelogs, ale do przetargu jako opcja hardcore, cóż, nie przeszło :D

wwwoj - no właśnie z kolorem trochę się jeszcze męczę, gram często patentami niestety a nie spod palca od razu jakbym chciał, ale z każdym obrazkiem czuję, że jest lepiej także widoki na przyszłość dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne to. Gratulacje! Prawie wszystkie genialne. Parę ledwie bardzo dobrych :-P Najbardziej mi się chyba ten na plaży podoba. Może przez połączenie sci-fi z wakacjami hehe. Ale super tam jest historia opowiedziana. Ta mina dzieciak, ta upuszczona gałka lodów. Czad. Numer dwa - bandzior - też rewelka. Świetne kompozycyjnie, kolorystycznie. No cud miód i orzeszki. Szacun, panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwie ostatnie to chyba najświeższe. Świetne prace, bez dwóch zdań.

Powiedz mi, w jakiej rozdzielczości pracujesz nad tymi grafikami ? Nie pamietam już czy wspominałeś o tym rysując pracę z tym robotem na plaży W Barcelonie ( czy gdzieś tam ;) ).

dzięki.

joł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_O Super te motywy śmierci. Powiedz, wszystko ciachasz w PS? Pierw robisz szkic? Jakie ustawienia pędzla przy szkicu i przy dalszym malowaniu? (wiem, że to się zmienia, ale głównie). Może męczą takie pytania, ale chciałbym wiedzieć :) Wrzucaj więcej, bo styl masz prześwietny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz, bardzo fajne. Chociaż ten w biurze wydaje mi się nieco słabszy. Może żeby ten śmierć złożony był właśnie z krawatów, papierów, długopisów i laptopów.. Garniak i monitor zamiast łba jest jakiś taki zbyt oczywisty po porzedniej trójce. Ogólnie baardzo pozytywnie. Jak Ty to robisz, że mimo tego, że na obrazku wiele się dzieje i wkładasz mnóstwo detali, całość jest niesamowicie klarowna i przyjemna w odbiorze? Masterpis! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w twoim tutorialu to masz podejście do kreski takie jak przyjmują kanony współczesnej mangi, tj. tła mają cieńsze kreski/to co bliżej grubsze, to co dalej cieńsze. Nasuwa mi się pytanie - czy inspirowała cię jakoś japońska kreska? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete
to co bliżej grubsze, to co dalej cieńsze

 

może się mylę ale to chyba zauważalne w większości cartoonowych prac (również w mangach), komiksach etc. To nie są żadne "kanony współczesnej mangi"

 

ed. raczej podstawowy sposób na pokazanie przestrzeni.

Edytowane przez PietrasPete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności