Skocz do zawartości

postać 3D: spZombie


kazube

Rekomendowane odpowiedzi

Hiya! Projekt do teczki. Taki sobie gestapo zombiak, inspiracje -Sucker Punch, Hellboy, Rammstein. Prio: scultp, texturowanie i render jako dodatek.

[ATTACH=CONFIG]81934[/ATTACH]

 

35P_F_8.jpg

 

... wersja goła dla tych którym obraziłem "uczucia religijne" ;)

35_F_8.jpg

 

Pozdrawiam.

k.

Edytowane przez kazube
thumb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo mi sie podoba caly koncept jak i wykonanie, zdecydowanie gorna półka, choc jest pare rzeczy, ktore nie do konca mi leza. Miejsca gdzie jest ubytek skory a zaczyna sie mieso, wydaje mi sie ze powinny miec ostrzejsze krawedzie na styku tych dwoch tkanek, teraz to troche wyglada jak oddlane z gumy czy cos w tym stylu, material skory zombiaka tez troche gumowaty i bardziej podobal mi sie shader kortki ktory pokazales w WIP-ie. Nie bierz tego za probe wymadrzania sie bo jak napisalem wczesniej praca zdecydowanie z gornej polki ktorej nalezy sie front, po prost od takie moje uwagi ktore mi sie narzucily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze.

@pkowal1982 -masz racje, przesadziłem z DoFem.

@mafida -zmieniłem oświetlenie. W czerwonej wersji oczu, przy tym oświetleniu, zostały czarne plamy.

@Pawelkos -dodałem SSS. Chciałem uzyskać efekt lekko wyschniętego mięsa z osoczem. Co do samego skulptu, masz racje, mógłbym podciągnąć kilka rzeczy i dodać inne (jak pisałem w WIPie). Wolę jednak zrobić następne ćwiczenie zamiast męczyć to samo przez miesiąc. Jak już wspomniałem celem miała być rzeźba, texturowanie dodatkiem. Przyjmuje krytykę na klatę, uwagi przydadzą się przy następnych pracach. Dzięki.

 

PS. Dołączam miniaturkę, w edycji posta nie ma takiej możliwości, zamęciłem, huh.

[ATTACH=CONFIG]81932[/ATTACH]

Pozdrawiam.

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna postać. Najbardziej podoba mi się ubranie, świetny detal. Jedynie w niektórych miejscach mocniej uwidoczniłbym brud i przetarcia. Jeśli chodzi o głowę, podoba mi się nos - aż mnie mój własny boli jak się na to patrzę;] Fajnie tę gębę wykombinowałeś. Z zastrzeżeń mam to o czym mówi Pawelkos, miejsca przy ustach gdzie łączy się skóra z mięsem - skóra mogła by być bardziej poszarpana. Matowe oczy też nie do końca mi podchodzą. No ale ogólnie bardzo dobra praca, front to zapewne kwestia czasu;]

Edytowane przez PLS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon
Taki sobie gestapo zombiak, inspiracje -Sucker Punch, Hellboy, Rammstein.

Zobacz sobie może "Dead Snow" - bo klimat idealny. Jesli chodzi o prace to bardzo mi się podoba, lubię zombie nazistów :D Czekam na Adolfa undeada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne. Wypas. Oczy sa super. ubranie tez.

Skora takze chociaz fajnie by bylo gdyby porcez gnilny byl bardziej rozwiniety.

Jedyne ALE to szyja ktora wyglada troche plastikowo. Mysle zeby odbicie bylo ostrzejsze tzn specular ostrzejszy to sprawiala by wrazenie mokrej.

Dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem jakimś wymiataczem żeby się wymądrzać ale po co kończyć i zaczynać kolejne ćwiczenie skoro już tak niewiele ci zostało, jeślo chcesz ćwiczyć to równie dobrze możesz popracować nad finisszem który jak widzisz nie jest taki prosty.

 

To co najbardziej rzuca mi się w oczy to

- szejder skóry (faktycznie troche gumowy)

- skóra funkiel nówka (dodałbym otarcia, zabrudzenia itp).

I co najważniejsze światło/ sceneria (a właściwie jej brak) w ogóle nie straszna.

 

Nie muszę dodawać że ogólnie praca jest wypas, ale gdybyś uwzględnił kilka powyższych uwag mogło by to być coś naprawdę wielkiego.

 

Ogólnie oczywiście 5*****

 

ale jak no twoje możliwości daje 3:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna robota. Aż przechodzą ciary! Piękny sculpt i detal. I Bardzo fajne materiały. Jedyne czego bym się czepił to brak bumpa lub osobnego speculara do krwi na szyi i klacie. Teraz jest za płasko i brak jest różnicy między częścią pobrudzoną skóry i czystą. Ale to detal i daję 5*****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności