Skocz do zawartości

Japoński Ciężki Krążownik Tone


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Okładka do 6 Nr czasopisma Okręty, wymalowana wspaniale przez Piotra (peter_f), za co Serdecznie Dziękuję.

Nawiązuje do zawartości wiodącej tego nr, japonskiego Cieżkiego Krążownika Tone, stan na 1944.

Model robiłem ponad pół roku i niedługo ukaże sie w książce.

 

Pozdrawiam. Waldek

 

toneu.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trochę mi nie wypada coś tu pisać, więc ocenię sam model, który jak zawsze zmiażdżył mnie ilością detalu. Szkoda, że nie możesz zamieszczać oprócz okładki - renderów okrętu, bo tak naprawdę to one są warte pochwały. Rewelacja Waldku.

Jak przy każdej współpracy z Waldkiem i ta okładka była czystą przyjemnością. Dzięki Waldku za kolejną możliwość 'obrobienia' Twojego modelu :)

 

Co do zastrzeżeń o brak oddechu w kadrze to zgadzam się w 100%. Ale to dlatego, że wydawnictwo ma jedną, brzydką tendencję do zacieśniania kadru na okładce tak, że o oddechu nie może być mowy.

Prinz Eugen'owi odebrano oddech, tak, że zniweczyło to jak dla mnie cały efekt zimowej głuszy, natomiast w przypadku lotniskowca Taiho ordynarnie odcięto powietrze i obcięto przy okazji jeden lecący samolot :(

No ale cóż... Dobrze, że tu możemy zamieszczać wersje nieskadrowane.

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Front i za komenty.

Panowie, mój okręt nigdy by tak nie wyglądał gdyby nie praca Piotra. On układa scene, światła, wszystie te Zdephy czy inne takie, bo ja nawet tego nie ogarniam, a ja wstawiam model i renderuje. W tym przypadku wielkość oryginału to 5282/3825. Czas renderowania przy procesorze i7 950, 24G Ram i N Vidia Quadro 3500, to 7h. O ilości godzin pracy Piotra by to wymyśleć i poukładać nie wspomnę.

Po wydaniu ksiązki, pokażę kilka ze 146 renderów.

Teraz Tone oryginalny, przed pracami Piotra

<a href=tonenamax3d.jpg' alt='tonenamax3d.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności