Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Audi RS 6


xMark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a co tu jest jak nie jako taki pozadek.....moglo by byc lepiej ale i tak nie jest zle....

 

juz myslalem ze bedzie koniec z świetem samochodow na forumale sie chyba mylilem :P:P:P

eh ale co tam .... zycze powodzenia.....zagladne pewnie w ta pracke jak bedzie w GFW :D jesli tam bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka jest czysta, ale moja propozycja jest taka:

 

Czerwone usunąc, zielone stworzyć.

 

Jeszcze tą szarą po prawej stronie od prawej czerwonej można przesunąc troche w lewo. Wszyskto aby zachowac idealnie okrągłe nadkole. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ty tez konczyles na masce i blotniku? znam ten bol:D

Teraz robie Astre (zaczynam trzeci raz) i to jest najwiekszy postep jaki w zyciu dokonalem. Widze ze robisz splajnami, wiec mam taka mala propozycje biarac pod uwage moje doswiadczenie. wszystkie samochody jakie zaczynalem robic na splajnach zawsze konczylem na masce i blotniku bo mi bledy w masce wychodzily i niedawalem rady. teraz sprobowalem polymodelingu no i wuala jest to co jest zapraszam na wipa.

 

Jak ci sie znudzi ten samochod rozpatrz moja uwage jest o niebo latwiej.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ty tez konczyles na masce i blotniku? znam ten bol:D

Teraz robie Astre (zaczynam trzeci raz) i to jest najwiekszy postep jaki w zyciu dokonalem. Widze ze robisz splajnami, wiec mam taka mala propozycje biarac pod uwage moje doswiadczenie. wszystkie samochody jakie zaczynalem robic na splajnach zawsze konczylem na masce i blotniku bo mi bledy w masce wychodzily i niedawalem rady. teraz sprobowalem polymodelingu no i wuala jest to co jest zapraszam na wipa.

 

Jak ci sie znudzi ten samochod rozpatrz moja uwage jest o niebo latwiej.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

wiem ze jest o niebo latwiej bo robie polymodelingiem a nie spajnami :D

i updejt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cocojambo, jak ktoś daje screeny z siatki, odrazu nie znaczy, że to spline`y. ;P

 

Model fajny ... a raczej nie .. kolejne Audi. ;P Znudził mi się ten wygląd. Ale wykonanie spoko.

 

Ździwiłam się, ze już tyle zrobiłeś. :D

Standardowo bug przy łączeniu ramy przedniej szyby (tam u dołu...).

 

Nio i oczywiscie brak wielu detali w karoserii, na których to najwięcej się czasu traci.

 

Ps: Śmiechowaty drązek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XMark zasuwoasz jak maly robocik :) model ladny oponk atez :) powodzenia w dalszym modelowaniu przednie reflektory chyba troszke inaczej wygladaja postarams ie znalesc jakies referki i zamiescic na forum swego czasu jak robilem audi a6 mialem przyjemnie wielkie foto przedniego reflektora moze ci pomoze . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się audiki osobiście podobają nie wiem jakich wartości ci polecić bo sam u siebie wogóle tego nie zmieniałem, no ale pracój muśi być wypasiony :)

 

 

----------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA :

 

Móje WIP-y:

Renault 25 : http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=6946&page=5&pp=30 - Kasta gotowa (robione bez blueprints)

Audi A8 : http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9455&page=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche bledow jest, zaznaczylem to na screenie

 

w miejscu gdzie zderzak laczy sie z blotnikiem masz chyba wglebienie

 

przy reflaktorze i przy wlocie powietrzna w zderzaku tez bug, chyba nie masz tam zweldowanych verteksow

przy reflektorze kolo atrapy siatka sie cos zle uklada

 

i na koniec wydaje mi sie ze ta ramka wokol atrapy powinna byc troche grubsza

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, duzo bledow jest ale narazie nie mam czasu.

mature mam na karku wiec trzeba sie za nauke troche wziasc. po maturze juz solidnie sie za to wezme. narazie to tak powoli malymi kroczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności