Skocz do zawartości

Postac 3D: Brad Pitt


jrub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam mieszane uczucia, z jednej strony obrazek świetnie się prezentuje a z drugiej postać słabo przypomina Pitt'a. Chodzi mi o zarys szczęki, jest za okrągła. Reszta świetna.

 

Pozdrawiam

 

Hehe. Fakt. Nie chciałem żeby Brad się obraził (dał mi kilka wskazówek jak ma wyglądać) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne, jest taki aktor i za cholerę nie mogę przypomnieć sobie jak się nazywał bardzej podobny do przedstawionej przez Ciebie postaci niż Brad i powiem Ci jeśli napisałbyś że to on to dałbym Ci cukierka, a tak nie dostaniesz:) Jak sobie przypomnę to napiszę o kogo chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne, jest taki aktor i za cholerę nie mogę przypomnieć sobie jak się nazywał bardzej podobny do przedstawionej przez Ciebie postaci niż Brad i powiem Ci jeśli napisałbyś że to on to dałbym Ci cukierka, a tak nie dostaniesz:) Jak sobie przypomnę to napiszę o kogo chodzi.

 

To się nazywa brak lecytyny brachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przykra sprawa! Fakt,że to tak podobne ujmuje całości,która traci na interpretacji ale z drugiej strony w teczkach 2d jest masa przemalowanych rzeczy. Jak dla mnie jest całkiem przyzwoicie jeśli chodzi o techniczne aspekty, serce rysunku nie zostało jednak jak dla mnie uchwycone. Moim zdaniem poszedłeś na łatwiznę ale trzeba przyznać skilla masz całkiem, całkiem. Z pieknej kobiety z delikatną wadą zgryzu fakt ten zdegradował pracę do rangi sexy dziwki! Mam nadzieję , że masz mocną dupę, bo teraz Ci się dostanie. B cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie,

Niestety ale musicie wybaczyć jrub'owi, bo to jego pierwszy kontakt z tym forum i do dziś nie znał tej zasady.

Znam Jacka i zaręczam, że jeśli chodzi o koncepty i wymyślanie zabawnych postaci, stworków czy karykatur to jest to jego bardzo mocna strona i robi to genialnie. Nie ma co się nakręcać. PEace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, wyolbrzymiacie. Na podstawie obrazka zrobił model 3D i go oświetlił itd. Nie korzystał z gotowego modelu (chyba? :) ) - odzwierciedlił to co widzi, a że wzorował się na innym 3D obrazku nie ujmuje ilości pracy jaką musiał wykonać. Co więcej nie sprzedaje tego tylko pyta jak mu wyszło - jak dla mnie to jest daaaaalekie od plagiatu. Po prostu bardzo ładne odwzorowanie przepięknej ilustracji i mimo że faktycznie oryginał mistrzowski to dalej obstaję przy 5* za wykonanie z małym minusikiem za fakturę sweterka i babole na szyi.

Edytowane przez beny
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności