Skocz do zawartości

noiprox v2.0 (up 21.03.14)


noiprox

Rekomendowane odpowiedzi

o matko. Skonczcie z tymi overami bo co drugi to coraz gorzej;/

 

N-pigeon- nie miales racji co do oswietlenia ciala, bo zauwaz ze na refce brzuch jest zacieniony u ciebie natomiast oswietlony, wiec wyglada to tak jakby panna miala brzuch na tej samej linii co piersi( innymi slowy, jakby jej kregoslup wygial sie w profilu w ostrą litere 'S').

 

I nie robcie z tego jakiejs wielkiej zagwostki, ice napisal gdzie tkwi problem i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak się przyglądam i widzę że moda na overy pnie się w górę, heh, ok, już nic nie mówię :) (Tak poza overowym tematem, fajnie rośnie w siłę twoja teka :) pozdr

EDIT: Tak sobie pomyślałem, może jak już ktoś musi :) overy wklejać w postaci linków? Można by bardziej ogarniać teczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nicponim

 

Na refce światło jest z góry i z boku u noiproxa z góry,

 

 

więc tym bardziej brzuch powinien byc zacieniony skoro zrodlo jest tylko z góry...

 

Lepszy over niż puste gadanie i sarkazm... :O

 

 

jezeli mam robic overpaint z błędami to wole juz puste gadanie i sarkazm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki wszystkim za uwagi i overy.

 

@nicponim - dzięki wielkie za mały wykładzik, otworzyłeś mi oczy na kilka spraw i mam nadzieje że sie poprawię z tym niedługo

 

@emillius - dzięki za sugestie. Dzięki za poparcie odnośnie perspektywy ;) Cóż, nie wszyscy wiedzą o istnieniu rzutu równoległego

 

@n-pigeon - tak, były tam oczy! ale strasznie odpuszczone i zamazane

 

@ICE - dzięki za komentarze i skan. Jest może możliwość dostania pozostałych stron? Widzę że fajne rzeczy się działy w tym numerze

 

To dzisiaj znowu wrzucam tą samą pannę:

3HQGo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi ona przypomina Ezio zakładającego kaptur pod koniec trailera ,nie wiem czemu może podobny układ rąk .:D

No, tez sie zdziwilem ze rekami zaklada kaptur zginajac je w podobny sposob jak Ezzio. I jak kazdy zasadniczo. Zamiast zrobic to stopami czy cos, albo na przyklad jedna reka (co bywa rownie wygodna jak stopami). Albo moze mogla jakos ocierac sie o skale az ten kaptur jakos sam sie wlozy a nie tak... No tak... jak wszyscy..

 

 

Tak, to powyzsze to ironia. Najbardziej przegadany, przeoverowany, przekombinowany watek ever :D Panowie, rozumiem chec pomocy, dobra rade, cenna wskazowke - ale to tutaj mogloby stanowic kabaretowy numer o graficznym forum. Facet napiera, jest coraz lepszy ale takie hasla jak "podobny uklad rak jak Ezzio kiedy zakladal kaptur".. :D A wy jak zakladacie kaptur? Juz bez przesady.

 

W ramach konstuktywnej krytyki dodam, ze ma podobny uklad piersi jak Angelina Jolie. Moze jedna jakos wyzej daj czy cos bo wyglada to na odrysowane.

 

 

Tak to tez byla ironia. Dobrze jest - chetnie zobacze nowe rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was nie komentujcie komentarzy, to prowadzi jedynie do syfu, a przynajmniej proszę bez agresji. Jeśli autorowi wątku nie podoba się jakiś komentarz, to może po prostu poprosić o jego usunięcie moderatora, ewentualnie samemu coś napisać.

 

W jednym z wątków w GameArt ostatnio padł podobny post, komentarz na temat komentarzy, tyle że tam, krytykowano to że wszyscy tylko wypisują ohy i ahy, zamiast konstruktywnie podpowiedzieć, co im się podoba, a co nie.

 

Ja o tej pracy wiem więcej niż większość ją komentujących, ponieważ widziałem proces jej powstawania i widziałem proces poprzednich. Mogę śmiało powiedzieć tylko tyle, że dobrze się stało, że przy poprzedniej noiprox nie dostał samych pochwał. Ponieważ wziął sobie to do serca, wziął się ostro i rzetelnie do roboty i podskillował na następne, na moje oko, 3 lvle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam n-pigeon, przecież nikt sobie tu nie skacze do gardeł ;D co nie zmienia faktu ze bardzo mi sie komentarz Nezumi podoba, bo jest trafny i zabawny jednocześnie :D I wiecie że nie zauważyłam wcześniej tego przyklejenia łokcia do krawędzi? :P serio. Mi się najbardziej podoba ten ruch na futerku i piórkach :> widać że wietrzno i zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, komentarz Nezumi mistrz :D

fajna ta laseczka, podoba mi się w niej to, że pomimo że nie jest rasową pięknością to naprawdę miło się na nią patrzy. wydaje mi się, że może warto by było dopracować nieco jej dłonie bo będąc dość blisko twarzy lekko kontrastują z jej jakością (głównie jej lewa dłoń w sumie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie... to wymysł Noiproxa i Telthony... ten projekt nie istnieje, oni to robią dla siebie, za darmo i bez sensu... ;P

 

EDIT: zażartowałem sobie w odniesieniu do tego, że jeszcze strona tego projektu nie działa, ale są tutaj czerstwiaki i wzięli to na tyle powaznie, że musze się teraz tłumaczyć, żenada... co się z wami ludzie dzieje...

 

Tia, ten projekt jest na serio i oprócz obrazków nic o nim nie wiem także sorrryyy Moriquendi ale nie pomogę Ci men... pozdro

Edytowane przez Rotcore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Silvernai ciągle powstaje, niestety są problemy ze stroną, tak więc...

 

Jeśli ktoś ma wątpliwości że ta gra w ogóle istnieje, to [spam mode on] są ogłoszenia w dziale praca:

AE / Concept Artist http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81668

AE / 3D Character Artist http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81669

AE / 3D Environment Artist http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81670

AE / 3D Character Animator http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81671

AE / 3D Weapon and Vehicle Artist http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81672

[spam mode off]

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

długo nic nie wrzucałem, bo od ostatnich 5 miesięcy pracowałem przy nowym rpgu City Interactive Tomasza Gopa. Póki co mogę pokazać tylko te koncepty, które zostały udostępnione mediom.

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=8125 - tutaj trochę informacji o grze

bqLDt.jpg

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym obrazkiem pokręciłeś skalę trochę.

Wymaż kolesia i nie będzie wiadomo że to jest ogromne.

Ten patent ze snopem światła - skuteczny zwykle - tutaj jest zuełnie nie na miejscu.

W przypadku takiej dużej struktury - pi razy drzwi większej od Everestu - jakie chmury i na jakiej wysokości musiałyby być.

Taki Mount Everest nie będzie miał chyba takiego efektu - chmury będa się formować co najwyżej w okolicach szczytu i poniżej, w skali podobnej do góry. Szczytu nic nie zacienia.

Tutaj masz o wiele większą strukturę - której oświetlenie wg mnie nie oddaje skali.

Szczyty tego czegoś są na wysokości kilku kilometrów - powinny dostawać mnóóóstwo światła.

Gdzie jest perspektywa powietrzna?

Powinny być chmury które byłyby przed, za i w okolicach tej struktury.

Bez tego nie widać skali - zresztą te chmury które tu masz są w zasadzie "teksturą nieba", nie widać na nich perspektywy, światła, nie służą niczemu.

Dwa ze na tej strukturze nie widać perspektywy - zwykłej i powietrznej - to wygląda jakby pierwszy plan był zrobiony 90mm obiektywem a dalszy - 40mm.

No i horyzont przydałoby się w dół przesunąc.

Tutaj na szybko over (z medianą zeby detale nie grały roli).:

 

noi%2520land.jpg

Dodałem jakieś chmury przed i pomiędzy tym czymś, to daje znać co jest za a co przed.

Niebo jest widoczne, jako że szczyty tego ustrojstwa są wyżej niż jakieś cumulusy czy inne chmurki. Jak szyt jest widoczny siłą rzeczy niebo jest tłem.

Te rzeczy rzucają cienie. przy okazji można pokazać kształt terenu.

Perspektywa powietrzna (aczkolwiek na szybko robiona).

2 najcieplejsze rejony - czyli najbliższa skała i teren wokół kolesia (niekoniecznie trzeba robić foreground ciemniej, można samą temperaturą przybliżyć). CZyli focus pointy się zrobiły.

Ogólnie więcej światła - w tej skali nie ma elementów które to światło by blokowało. Oczywiście ja zrobiłem "default" ale jakie oświetlenie wybiezrzesz zależy od tego jaki nastrój chcesz mieć.

Można by się pobawić np. z całym dołem tych skałek które są w cieniu tak ze tylko szczyty świecą, zależy co chcesz.

Mniej/więcej chmurek, inny kolor nieba itp.

Edytowane przez gutekfiutek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że można by schować szczyty w chmurach, nie wiem czy to fizycznie poprawne, ale i tak w filmach wygląda kozacko x], tylko jak nie było by widać pazurów, to nie było by to samo. No bez postaci można być niepewnym skali :) , ale dlatego jest tam postać xD

 

Dla mnie wyczes pracka. Jest moc, powiadam. Genialny mood, te światło, kolory. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna bardzo ladna, ale zupelnie nie rozumiem dlaczego tak niefortunnie to oswietliles :/

Ciemne wlosy za ktorymi sa drzewa w cieniu, potraktuj je jakims jasniejszym akcentem w rejonach jej glowy, albo nasyp troche sniegu na wlosy, pokombinuj zobacz co z tego wyjdzie :]

 

Telka musisz sie teraz pogodzic z faktem, ze twoj facet zrobil ladniejsza czikite niz te twoje

Moze artystyczny odwet? ;]

 

P.S Swoja droga dosc dziwny wybor ulozenia calej postaci zaraz przy krawedzi dodatkowo skierowanej w ta "ciasna" strone. Jak by to wszystko odbic w poziomie to przynajmniej dajemy widzowi zjechac wzrokiem od lewej do prawej strony, tak po europejsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama tego nie zauważyłam ^^ i pewnie bym zauważyła ,albo mooooozee po dłuższym namyśle XD ale jak przeczytałam koment Ice to faktycznie coś jest z tym oświetleniem .

Ale i tak po prostu jest prześliczna ta dziewczyna i całe malowidło ^^ jak jest się na takim poziomie to i więcej wymagają ;)

pozdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kapitalnie wyrenderowane te Twoje ostatnie prace! Dolałbym trochę żółtego osocza do krwi na mieczu, żeby wydawała się bardziej wiarygodna. Jestem wielkim fanem tych badyli wystających ze śniegu :) Sirjusli! - taka drobnostka a cieszy :D Jak się już tak porządniej zacząłem wpatrywać to zwróciło moją uwagę to, że detal na drzewach mógłby nieco bardziej podkreślać plany, bo teraz jest go wiecej z tylu niż z przodu. Ale każdą pracę jak leci naprawdę miło się ogląda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie namalowane, twarz przyciąga uwagę i jest naprawdę śliczna. Co mnie jednak razi to kompozycja (hahaha, kto to mówi! -wiem, wiem). Tak jakby panna leciała w lewo, za ciasno jest przy lewj krawędzi kadru. Możesz to odebrac na dwa sposoby:

1 jeśli nawet ja, który sie męczy z kompozycją, to widzi, to coś jest na rzeczy

2 jeśli ja, który sie męczy z kompozycją, narzeka na Twoje kadrowanie to wszystko jest ok i możesz spać spokojnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dawno mnie tu nie było a trochę się zmieniło więc pora na mały update.

 

Wybyliśmy razem z Telthoną do UK jakiś czas temu, bo dostała pracę w Creative Assembly. Mi udało się dostać do Rocksteady Studios na stanowisko senior promo artist. Wrzucam wam art testa którego zrobiłem dwa tygodnie temu, nie wrzucałem wcześniej bo jakoś sam nie mogłem uwierzyć, że się dostałem i wolałem poczekać aż skończy się mój pierwszy dzień pracy ;)

 

 

A tutaj dwie grafiki, które zrobiłem w czasie między wysłaniem mi kontraktu a pierwszym dniem pracy (tak wiem stopa do odcięcia ;P)

chase_by_noiprox-d582gu2.jpg

 

af3ke.jpg

 

A tu zaległy collab którego zrobiłem z Telthoną, mieliśmy wrzucić kilka obrazków na raz z tego projektu ale jakoś nie ma na to siły i czasu ;P Smoczek Telthony, enviro moje

here_be_dragons___ph_dragon__s_nest_by_noiprox-d5033b9.jpg

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności