Skocz do zawartości

Pojazd 3D - Dyplom - Hermes Veleno


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nareszcie nadszedł ten piękny dzień i jestem po obronie :D

Projekt powstawał dosyć długo, jego początki można znaleźć w WIPie.

 

Temat pracy: Opracowanie graficzne linii nadwozia samochodu uzupełnione o elementy wizualizacji.

 

Efektem był folder, którego strony chciałem zaprezentować oraz ujęcia zostały wykorzystane na plakaty.

Soft to max, mentalray i PS

 

Miłego oglądania :)

 

f1.jpg

 

f2.jpg

 

f3.jpg

 

f4.jpg

 

f5.jpg

 

f6.jpg

 

f7.jpg

 

f8.jpg

 

f9.jpg

 

f10.jpg

 

f11.jpg

 

f12.jpg

 

f13.jpg

 

f14.jpg

 

f15.jpg

 

f16.jpg

 

f17.jpg

 

f18.jpg

 

f19.jpg

 

f1.jpg

 

logo_print.jpg

 

plansza4.jpg

Edytowane przez rallyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super praca :) Ładna prezentacja, model i texturki :) Przyczepiłbym sie tylko do opon i napisów na nich, ale to szczegół. Tym bardziej mi się to wszystko podoba ponieważ sam w nowym roku sie bronie i robie praktycznie to samo :P Tyle ze to bedzie kontynuacja bierzacej marki. Jeszcze raz gratuluje super projektu i wykonania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz odbiegajac od renderu, modelu itp. Jak wspomnial veti- to pomieszanie lambo z audi- i to dosc nietrafione;/ Mi osobiscie sie nie podoba, przerost formy nad trescia. Model jak model jest fajny, ale jako samochod to jest to po prostu brzydkie;/ Te belki nad dachem, moze i ciekawe rozwiazanie designerskie, ale szpecą auto. Supersamochod to kategoria, w ktorej patrzac na auto czuje sie tą moc, szybkosc, dynamike. Ta balke dodaje dodatkowych gabarytow dla auta, przez co robi sie dosc gamołowate;/

 

Ale to tylko moje zdanie, po prostu mam innaczej postrzegam 'piekne' auto.

 

Ale tak czy siak projekt jako calosc robi wrazenie, gratki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre vizki, świetne felgi, ale przeogromny, obły greenhouse, sprawia, że auto wygląda jak sportowy van.

 

BTW, jak rozumiesz szybką transformacje z szybkiego, torowego auta na ekonomiczne miejskie, miedzy weekendem a pracą? Właściciel ma własnoręcznie silnik wymieniać?

Edytowane przez GRiPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za takie ciepłe odebranie :)

Dyplom obroniony na wyróżnienie :)

 

Co do inspiracji to szczerze bardzo mało przyglądałem się R8.

Głównymi założeniami projektu była uniwersalność i elementarny charakter. Oddzielne elementy miały ułatwić szybkie przygotowanie do jazdy po torze, założyć jakieś wyczynowe podzespoły np na jakiś wyścigowy weekend, track-day, a później w tygodniu żeby tanio jeździć po mieście. GRiPi, silnika nie trzeba zmieniać, wystarczy mapowanie w kopmputerze, w samochodach WRC auto spala na trasie rajdu 100l-120l / 100km, a na dojazdówce 25-35!

 

Jeśli chodzi o uczelnie to SWSIM w Chorzowie ;)

 

PRZERWA NA REKLAMĘ !!! :P

http://www.swsim.edu.pl/

 

Można się czepiać wielu rzeczy, sam też bym zmienił niektóre elementy, ale nie miałem czasu na to, zacząłem projekt 2 lata temu z pewnymi założeniami i nie było warto tego zmieniać. Projekt musiał się czymś wyróżniać żeby mógł się obronić przed zarzutami plagiatu. Poza tym to concept car więc od wersji produkcyjnej może się trochę różnić ;)

 

Kolejna sprawa, jest to folder reklamowy, więc w reklamie chodzi o idealizowanie produktu, stąd słowa tytułowe między innymi "piękno" które jakby nie patrzeć dobrze się kojarzy.

 

Dzięki jeszcze raz za komentarze :)

 

PS. odnośnie studia napiszę kiedyś indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, 25-35l/100km, to całkiem ekonomicznie jest ;) Wybacz, że się czepiam, po prostu w opisie zaznaczyłeś o modułowej konstrukcji auta, pozwalającej wymieniać części jak transformers. Trochę to odbiega od zmiany mapy silnika, którą w nowych autach zmieniasz po prostu guzikiem "sport".

 

Przy okazji, jak otwierasz klapę bagażnika?

Edytowane przez GRiPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modułowa konstrukcja dotyczy podzespołów takich jak hamulce, elementy aerodynamiczne, wloty powietrza itp. Mapowanie oczywiście zmienia się na komputerze, tu można by je zmiejszyć z 25 na torze do 5 w mieście (samochód wykonany z lekkich materiałów i moc w mieście obniżona do 80km, oczywiście wartości max-mini i to od ciebie zależy jak to ustawisz) nie wiem co się tak tego spalania uczepiłeś, czy ktoś kto ma Ferrari przerabia je na gaz ? Zarówno przednia jak i tylna klapa otwiera się do góry :P logiczne prawda? Od razu mówię, nie wdaje się w kolejne dyskusje tego typu, najważniejsza obronę mam już za sobą i nie mam zamiaru robić tego po raz kolejny ;)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem cię urazić ;) Po prostu wiem ile czasu zajmuje wymiana hamulców, wahaczy itp. części w zespole składającym się kilkunastu mechaników, otoczonych szafami narzędziowymi w bolidzie o bardziej otwartej budowie. Nie jest to sensowne dla kowalskiego, który po tygodniu pracy jedzie na raceday, bo zanim samochód złoży z powrotem, ten raceday już minie. Do pokrywy bagażnika się przyczepiłem, bo na renderach wydaje się zahaczać o światła.

 

W każdym razie gratuluje obrony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę zgodzić się z nicponiem, że nie wygląda to... najfortunniej. Prezentuje jak model fury do gry o super samochodach prawie latających. Nie będę tez ukrywać, że patos tekstów w folderze jest nieznośny. Od technicznej strony, tez wielkich cudów nafrontalnych nie ma. Galeria finishów 3d co tydzień prezentuje ciekawsze okazy. Kadry są przyjemne:)

 

Nie chce cie obrazić, ani zrobić przykrości, ani w ogóle nic anty-anty, ale to dość absurdalne. Mam na myśli to, że w wyższej szkole informatyczno-medycznej, można zrobić dyplom z wzornictwa i wizualizacji. Bareja by się ucieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest to niewątpliwy mankament uczelni, jej nazwa, zwłaszcza że grafika jest tam przewodnim kierunkiem. Jest to nieduża uczelnia i ma dwa wydziały, "przyrodniczy" i "informatyki i grafiki". Specjalizacja w moim przypadku to "Projektowanie graficzne" a nie wzornictwo i wizualizacja o ile istnieje taki kierunek w Polsce. Dla osób które siedzą w temacie i mają jakiekolwiek pojęcie o projektowaniu czy tez sztuce, nazwiska naszych wykładowców: Kalarus, Karbowniczek, Kubica, Renkas, Byrczek i generalnie cała kadra coś znaczą, ponieważ są to osoby głównie wykładające na ASP, a ich prace wystawiane są na całym świecie. Miałem nie wdawać się w kolejną tego typu dyskusję, niestety nie wyszło.

 

Folder musiał powstać bo jest to forma prezentacji, nie mogłem rzucić komisji surowych renderów, z samego projektu jestem zadowolony a że skończony może być tylko idiota to nie mogę powiedzieć że nic bym nie poprawił bo zawsze zawsze można się do czegoś przyczepić i szukać błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie to wszystko poskladane. Folder wylgada pro. Rendery bardzo przyjemne, podoba mi sie studio. Co do samego auta, wiadomo kwestia gustu, mi skojarzylo sie z ze skrocona wersja Lambo. Ale calosc w moim odczuciu swietnie sie prezentuje, gratuluje fronta, uwazam ze zasluzyles sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję możliwości robienia czegoś takiego na pracę dyplomową i obrony pracy:). Szkoda, że na moich studiach nie miałem takiej możliwości:P.

Ładna prezentacja. Samo auto niestety mi się nie podoba. To jedynie kwestia gustu jak zawsze. Możesz napisać co to za auto koncepcyjne obok tygrysa?? Chętnie bym je zobaczył w całości.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nazwiska naszych wykładowców: Kalarus, Karbowniczek, Kubica, Renkas, Byrczek ...

 

Kubica ... Kubica ... coś mi to nazwisko mówi...

 

 

ps. Gratulacje obrony! Wyszło świetnie! Moja praca do pięt Twojej nie dorastała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obrońce

 

Moje subiektywne spostrzeżenia

 

Autko średnio przemyślane, design nie trzyma się kupy, nie czuć w tym auta tylko bardziej zabawkę, agresywności też nie wyczuwam. Stylu nie widać, światła nie dopracowane, światła na lusterkach tak samo,

reszta modelu też nie za specjalnie dopracowana.

Rendery OK.

Rysunki słabe.

 

Jak na 5 lat twojej spuścizny po studiach to słabiutko.

Materiał słabo przygotowany, nie czuć marki, logo jak z bajki o wyścigowych samochodach, nazwa VELENO bardziej pasuje do podpasek, projekt nie ma jaj, po prostu nikt się na to nie nabierze oprócz komisji :D

 

Życzę powodzenia

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3Dart jeśli chodzi o stylistykę to kwestia gustu, mnie Twoje concepty też nie łapią za serce. Rysunki owszem słabe, tez mi przykro że nie potrafię zrobić concepcyjnego rysunku markerami... no cóż, życie, chyba jakoś będę z tym żył dalej...

 

Dyplom jest spuścizną po 3 latach studiów bo to dopiero lic. i jest to mój pierwszy concept car.

O podpaskach nie pogadamy, nie znam się na nich tak dobrze jak Ty...

 

Najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wizualnie - bardzo mi się podoba.

Teksty - jak już ktoś zauważył, zbyt górnolotne. Tego nie da się czytać serio.

Zdjęcia - mam dysonans poznawczy. Miasto z nocy, samotna droga, chmury - bardzo ładne, przyjemne i miło się to ogląda, ale to nie są Twoje prace? Zdjęcie kredek - użyłeś taniego cyfraka i to po prostu widać.

Co do designu i renderów to się nie przejmuj uwagami. Po prostu to są Twoje świadome decyzje i nikomu nic do tego : )

 

I uwaga końcowa, offtopicowa. OBRONY tytułów zaczynają się od doktoratu. Wszystko poniżej to są egzaminy zawodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3Dart jeśli chodzi o stylistykę to kwestia gustu, mnie Twoje concepty też nie łapią za serce. Rysunki owszem słabe, tez mi przykro że nie potrafię zrobić concepcyjnego rysunku markerami... no cóż, życie, chyba jakoś będę z tym żył dalej...

 

Dyplom jest spuścizną po 3 latach studiów bo to dopiero lic. i jest to mój pierwszy concept car.

O podpaskach nie pogadamy, nie znam się na nich tak dobrze jak Ty...

 

Najlepszego

 

Aleś się zjeżył :)) Nie przejmuj się aż tak bardzo takimi docinkami masz NA PRAWDĘ świetną pracę licencjacką. Zero wstydu - brakuje jeszcze do profesjonalnych tworów ze studiów, ale na prawdę troszeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred dzięki :) chmury, miasto i droga to foty

narwik Miło mi, co do tekstów to przyznam się, powstały w pół dnia pod sporą presją czasu, że nie był to główny cel, trzeba było troche lać wodę, cóż wyszło jak wyszło... Zdjęcie ze szkicami niestety było robione kom, bo nie miałem jak załatwić coś normalnego a trzeba było wysyłać do druku folder, żeby oddać wszystko w terminie.

beny może tak wyszło w poście, ale wcale mnie tak bardzo nie ruszył ten komentarz :D ani wcześniejsze bardziej negatywne niż pozytywne. Mam świadomość tego co zrobiłem, i ile w to włożyłem pracy, tak że luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga poniższa treść to offtop, zalecamy czytanie tylko osobom o mocnych nerwach i posiadającym poczucie chumoru:

 

Tak zwany w trzy-D-art nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak "konstruktywna krytyka"? Jesli nie to poniżej link dla ciebie...

 

->Klick

 

Ponieważ nie potrafisz sformuować nic co w choć najmniejszym stopniu podchodzi pod tą definicje to oszczędź nam i nic nie pisz:)

 

[...]

 

Gratulacje raz jeszcze Rally:) Good Job!

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darujcie sobie proszę docinki personalne. 3DArt napisał, że jest to jego zdanie i opinia. Może mu się przecież nie podobać. Jak widać jest w zdecydowanej mniejszości. 3Dart, jedynie ten fragment odnośnie podpasek mogłeś sobie darować (albo faktycznie podaj przykład z taką/podobną nazwą. Ja takiego skojarzenia nie mam, spytałem żony, też jej się nie kojarzy...).

 

Osobiście nie podzielam tej opinii bo mnie projekt się bardzo podoba. Ale ja jestem trochę spoza tego światka graficznego. Mogę się nie znać. Więc ja też go kupuję. Ale jak widać jest sporo osób z branży, które również go kupiły.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że takie emocje wywoła ten wątek. Cieszy mnie każdy pochlebny komentarz, jednak gdyby te negatywne były podparte konkretnym argumentem, byłyby one po tysiąckroć cenniejsze. Od osoby, która zrobiła już kilka konceptów tym bardziej można by tego wymagać.

Edytowane przez rallyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vermilionflycatcher

Ciekawa praca dla mnie na wielki plus . A jeśli chodzi o nazwę to hyy wystarczy troszkę pomyśleć (google translator) i pewnie okaże się, że to np. nazwisko twojej dziewczyny której zapewne dedykowałeś swoją ciężką pracę : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie był akceptowalny tekst zastępczy zamiast tego co napisałeś w publikacji.

Stosuje się go przy projektowaniu, by uniknąć wpływu oceny jakości merytorycznej tekstu mogącej zaburzać właściwy odbiór projektu publikacji.

Uniknął byś też tych niepotrzebnych postów rozwodzących się nad nim :) a nie skupiających się na designie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie wykonane. Detale mi się podobają, możesz być z nich zadowolony. Linia samochodu to nie moja bajka, za blisko mu do audi r8, to nie moje klimaty. Natomiast samo opracowania na pewno udane. Zgodzę się z tym, że logotyp słaby i kompletnie nie pasuje do wizerunku.

ogólnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna prezentacja i super rendery... naprawdę fajnie pojazd przedstawiony. Jeśli chodzi o linię pojazdu, to koncept tego samochodu bardziej mi podchodzi po silniki ekologiczne (hybrydy, napęd słoneczny itp). Przynajmniej takie miałem skojarzenie na pierwszy rzut. Co nie zmienia faktu, że wykonanie super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem poproszony o uporządkowanie. Mam nadzieję, że to ostatnie porządki.

 

Beny wcześniej usunął to co pisał do 3Dart. Przyznał, że go trochę poniosło. Proszę, nie róbcie z wątku autora śmietnika. Pewne rozmowy przeniescie na priv'a. Nie warto skakać sobie do gardeł, obrażać się wzajemnie, denerwować. Każda, że stron powiedziała za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f i olafpozoga, dzięki :) miło słyszeć kolejne pozytywne opinie, nad logiem może będzie okazja popracować, zdecydowałem się jednak kontynuować studia i jest już pewna koncepcja, co robić na pracę magisterską :)

 

Adek, dzięki za posprzątanie, też mam nadzieje że była to Twoja ostatnia interwencja w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Mój dziadek ma coś podobnego na wsi, zwie się pług...

 

Ok przejdę do sedna sprawy. Nie rozumiem pewnych ludzi na tym forum a to z powodu ich oceny. Przykro mi rallyman ale zgodze sie w 100% z 3Dart. Ludzie którzy dali ci pozytywne komentarze to pewnie twoi koledzy lub znajomi którzy chcą ciebie podbudować na duchu. dając tobie 5 gwiazdek oraz front to według mnie zbyt dużo bo ten projekt nie jest tego wart. Widziałem wiele lepszych prac od twojej które nawet nie dostały gwiazdki. Kolejna sprawa która mnie razi to to że studiujesz w tym kierunku wiec powinieneś zaskoczyć przynajmniej dobrze wykonanym modelem(nie chodzi o design tylko wykonanie) a on ma wiele błędów i jest pokrzywiony niemiłosiernie. Przepraszam ale jak na 3 lata pracy i kierunek studiów to chyba słabo... mówisz że prace 3Dart cie nie łapią za serce ok nie muszą bo to kwestia gustu. Mi bardziej podobał sie jego poprzedni koncept,ale jeśli chodzi o wykonanie tych projektów to nie jeden mu na tym forum nie dorasta do piet. biorąc pod uwagę , że jest SAMOUKIEM TAK JAK JA... Tak prócz studia i materiałów które użyłes i które nie są złe reszta to totalna klapa. Przykro mi ale twoja praca wzbudza raczej mieszane uczucia i designem nie ma nic wspólnego wejdź sobie na stronę ( cardesign community ) wtedy zrozumiesz może o co mi chodzi...

Na koniec mojej wypowiedzi chciałem dodać ,że od początku oglądałem całą batalię na temat twojego wątku. Wiem , że admin usunął wiele wpisów 3Dart ponieważ były nie taktowne...

Panie adminie a nietakt nie polega na tym, że pozwalasz wstawiać na front takie słabe prace jak ta od rallyman zaniżając poziom tego forum... Niedługo ktoś wstawi na forum projekt składający się z boxa i czterech cylindrów i napisze ,że był to rewolucyjny projekt i dostanie front z zestawem 5 gwiazdek ponieważ zna bandę kolegów na forum którzy lubią pucować. Panie adminie to jest przesada i takich sytuacji trzeba unikać.

Moje prace nie są rewelacyjne i wiem ,że posiadaj wiele błędów dla te go czekam na krytykę,ale krytykę racjonalna a nie pochwały od kolegów z forum którzy chcą być fajni po to żeby samemu dostać gwiazdki i front. Rallyman myślę,że sam dobrze wiesz .O tym że nie wystawiłeś dobrej pracy i byłeś zdziwiony tak dobrej oceny.

 

 

Ok rozpisałem się trochę...Napisałem co uważałem za słuszne i jeśli admin to usunie to znaczy ,że nie ma na tym forum wolności słowa. A co za tym idzie,że nie jest to forum tylko strona zamkniętego kręgu kolegów którzy lubią sobie wchodzić daleko i głęboko...

 

 

POZRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miniaturce: nic nadzwyczajnego. chyba z pięć razy się zbierałem zanim tu wszedłem. :P sam samochód: żaba oparta brodą o ziemię. ładny w detalach, brzydki jak sk... w całości.

 

ale ogólnie ładnie, fajnie, pomysłowo. wykonanie świetne. podoba mi się motyw z tekstem opływającym pojazd.

 

tylko ten czerwony lakier... ech. bardziej bym tu widział brąz albo grafit. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nie edytowanie tego posta.

 

pecet właśnie problem w tym że nie prace tylko jakieś inne dziwne sprawy :)

 

Pabllos szkoda że mój dziadek nie ma takiego pługa :( byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie ;( Miałeś przejść do sedna sprawy, a zaplątałeś się w jednym wielkim offtopie. 3 osoby które się wypowiedziały na forum to są użytkownicy z którymi kiedykolwiek wcześniej miałem kontakt, to tak dla sprostowania, więc przestań wyciągać jakieś chore wywody na temat tego kto i za co komu dał fronta czy gwiazdkę!

 

Kolejna kwestia, poruszyłeś temat moich studiów, najwidoczniej nie masz zielonego pojęcia jakie przedmioty są na takich studiach. Jeśli chodzi o obsługę 3ds maxa, JA TEŻ JESTEM SAMOUKIEM.... JAK TY I ON I WIELU INNYCH xD kolejny twój wywód z dupy, bo akurat na studia poszedłem żeby się rozwinąć w innych dziedzinach, kompozycja, typografia, skład do druku, ilustracja, plakat, fotografia i cała masa innych. Pokaż 2 miejsca gdzie jest niemiłosiernie pokrzywiony?

 

Widzę że wziąłeś sobie do serca radę 3Dart'a "jeśli uraził cię mój negatywny komentarz w twoim wątku, wejdź i skrytykuj mój". Widzę, że w jednej piaskownicy się bawicie. Tylko troche tego nie rozumiem, widocznie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo mój komentarz był pozytywny, a to co napisałem negatywnie nie przeszkadzało mi dać ci twych upragnionych 5* mimo że oceniając ogólne wrażenie nie zasługuje na tyle. Napisze post u ciebie bo nie chce już bardziej śmiecić w tym wątku.

 

Besztając admina i całą resztę tych którym podoba się ta praca, jednym samochód, innym prezentacja, pokazałeś na jakim etapie rozwoju się znajdujesz. Poczułeś się urażony/zazdrosny/nie ważne, uczepiłeś się wszystkiego w koło, a miało być do sedna... Wolność słowa na forum o której piszesz, to właśnie możliwość wypowiedzenia się pozytywnego bądź negatywnego, ale z kulturą. Admin usunął te posty 3Darta które znaczenie odbiegały od tematu, ale przecież zostawił ten najważniejszy, więc nie wiem czemu się tak plujesz.

 

Jak już pisałem wcześniej z projektu samochodu jestem zadowolony, pochłonął on masę czasu, a takie durne komentarze nie odbiorą mi satysfakcji jaką mam patrząc na niego. Ty oczekujesz na forum racjonalnej krytyki ale widać sam nie potrafisz tak krytykować, twój post jest jedną wielką nagonką, której celu nie rozumiem...

 

Ostatnia sprawa, jak masz problem ze swoją seksualnością, to napisz na priva a nie bluzgaj wszystkich na forum, pomogę ci poszukać jakiegoś dobrego psychologa.

 

KMiklas dzięki za komentarz :) kolor czerwony ma uzasadnienie, 50 KM więcej :D już nie chciałem przesadzać i dodawać kolejnych 50 w białych paskach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego rallyman po pierwsze zobacz kiedy ja wystawiłem swój pierwszy post u ciebie,a kiedy ty u mnie...J byłem pierwszy a co za tym idzie wystawiłem swój post u ciebie nie z powodu twojej oceny tylko z powodu chęci wyrażenia opinii.po drugie nikomu nie bluzgam.po trzecie niedociągnięć i krzywizn jest dużo ,że aż nie chce mi się ich wymieniać ani wskazywać. co do zazdrości to przy twojej pracy nie mam powodu do niej...uwierz mi nie muszę dostać gwiazdek ani fronta bo nie jest to dla mnie tu najważniejsze. Wystawiam swoja pracę na tym forum po to,że by zobaczyć jaka będzie reakcja wśród publiki. Bo moja ocena własna projektu to nie jest wszystko. powiem ci na czym polega problem. jak zrobił bym takie gówno to nie wystawiał bym go na forum bo wiem ,że nie stworzyłem nic ciekawego,ale jeśli już je wystawiłeś to troszkę skromności panie rallyman... właśnie trochę krytyki własnej i dystansu do swojej pracy. znam dużo lepszych grafików od ciebie którzy odrzucali własne dobre prace bo wiedzieli ,że nie są one wyjątkowe.(lub trzeba jeszcze nad nimi popracować )

 

 

rallyman na szacunek trzeba sobie zasłużyć dobra pracą i dystansem do siebie...ja wiem ,że jeszcze jestem słaby i moje prace nie są najlepsze ale jak widzę na froncie takie "cudo" jak twoje to pewnych rzeczy nie rozumiem. czy na forum chodzi o to ,że by wymienić się bezmyślnie gwiazdkami czy odnajdywać najlepsze prace które ludzie docenia i to pomoże w rozwoju tych talentów które te prace stworzyły. Jeśli mamy możliwość oceny tych prac nie tylko słownie ale także za pomocą gwiazdek lub fronta...to rozdzielajmy je sensownie i racjonalnie tak że by osoba która wystawiła wyjątkową pracę wiedziała ,że nie tylko w osobistej ocenie jest taka.

Ok sprowadziłem rozmowę do gwiazdek ale takimi prawami rządzi się te forum wiec musiałem napomnieć.

 

 

A co do mojej seksualności nie wiem po co żeś do niej nawiązał bo w słowach "daleko i głęboko" mogły się kryć różne sugestie. Najwyraźniej sam nie wiesz jakiej jesteś orientacji jeśli te słowa wzbudziły u ciebie taką intrygę i oburzenie.

 

A co do krytyki. To jak zauważysz wszystkie moje dotychczasowe prace które wystawiłem były krytykowane a ta ostatnia porównana do "wana". I w żadnym wątku ze swoja praca nie krytykowałem niczyjego posta tylko przyjmowałem je z pokorą. Bo wiedziałem ,że każdy post może trochę przyczynić się do mojego rozwoju. Każdy post analizowałem i przemyślałem...każdy post dał mi wiele do myślenia i zwrócenia uwagi na rzeczy których sam nie dostrzegłem bo myślałem,że jest dobrze...

 

 

Także panie rallyman popatrz jeszcze raz na swój projekt i zastanów się czy jest to dobre. Jeśli stwierdzisz ,że jest dobre,niesamowite i wyjątkowe to znaczy ,że popadłeś w rutynę i nic już nie osiągniesz (możesz zapisać się na szachy) ale jeśli popatrzyłeś i stwierdziłeś ,że wiele rzeczy byś zrobił inaczej i chcesz zrobić nowy projekt który będzie lepszy od aktualnego projektu...Więc jest duża szansa ,że może coś z ciebie będzie.

 

 

ok to jest mój ostatni wpis na temat twojego projektu...nie ważne co teraz napiszesz,już więcej nie wypowiem się nawet jeśli zbluzgasz mnie...twoje bluzgi po prostu na mnie nie działają bo znam swoja osobę i znam swoją wartość....a tacy ludzie jak ty nie robią na mnie wrażenia

 

Mimo wszystko życzę ci powodzenia w dalszej pracy...bo jeśli stworzysz projekt który ucieszy mnie i innych to będę zadowolony z tego ,że mogę patrzeć naprawdę na dobra pracę i cieszyć się ,że są ludzie którzy robią w życiu naprawdę coś dobrego....

 

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pabllos rekomendacje wystawia Moderacja, złożona z ludzi, którzy mają jednak jakieś pojęcie o grafice. Oczywiście biorąc pod uwagę także głos userów. A co do zasad, które panują na forum - są one zwięźle opisane w regulaminie forum, niestety rzadko czytanym przez userów. Niepisaną zasadą jest także szacunek do innych userów. Nazywanie czyjejś pracy gównem nie świadczy najlepiej o tobie. Radzę więc wyhamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........ok to jest mój ostatni wpis na temat twojego projektu...nie ważne co teraz napiszesz,już więcej nie wypowiem się nawet jeśli zbluzgasz mnie...twoje bluzgi po prostu na mnie nie działają bo znam swoja osobę i znam swoją wartość....a tacy ludzie jak ty nie robią na mnie wrażenia............

POZDRAWIAM

 

A ja uważam iż fakt że wypisujesz tu tasiemcowe posty, sam w sobie przeczy temu co starasz sie nam ( sobie?) udowodnić. Dziecinada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słowami wstępu, nie znam rallyman'a, tak tylko mówię żeby nie zostać posądzonym o jakąś konspiracje czy inne cuś :]

Już wcześniej napisałem że bardzo podoba mi się cały projekt i wykonanie, ja nie widze żadnych krzywizn, chyba że reszcie chodzi o krzywizny pojazdu :P Chciałym żeby moja praca inż. była równie dobra jak twoja rallyman, również nie jestm jakimś projektantem więc nie wymyślę nowej lini mercedesa która spodoba się milionom, nie o to tu chodzi.

Tak na koniec dodam bo aż nie pojmuję jakie problemu mają tu niektórzy.

@Pabllos jeśli porównujesz czyjąś pracę do gówna to jesteś skreślony na samym starcie i powinno się ignorować taką osobę ale widać ludzie są stokroć doroślejsi od ciebie i grzecznie z kulturą odpisuja. Zastanowiłeś się chociaż co ty byś poczuł jak by ktoś określił coś bliskiego tobie w co włożyłeś kawał siebie "gównem" ? Raczej nie, inteligenta i wykształcona osoba raczej by tak nie napisała bo uznała by to za niestosowne.

@rallyman jak już wcześniej napisałem, ignoruj takich ludzi. Człowiek który pisze rozprawki na temat jaka Twoja praca jest denna, słaba, gówniana, pokrzywiona itd a potem nie umie uzasadnić swojej wypowiedzi i wskazać wymienionych przez siebie błedów w pracy chodzby jednym konkretnym i racjonalnym argumentem (chociaż glupie kólko na renderze z miejscem w którym jest błąd czy nierówność), no to sam pomyśl co sobą reprezentuje :)

 

Pozdrawiam, i oczywiście pokój na świecie :D

(to z wczorajszego filmu miss agent)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności