Skocz do zawartości

"Kosmostumostów" L.U.C


GrzegorzPrzybys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś czas temu premierę miał nowy teledysk L.U.C "Kosmostumostów", przy którym miałem ogromną przyjemność pracować i mocno się w niego zaangażować. Tutaj chciałbym zaprezentować wybrane kadry z klipu, a także materiały promocyjne, które ukazały się wydrukiem. Przy klipie miałem przyjemność pracować z niesamowitymi chłopakami ze studia Box Postproduction.

 

Chciałbym od raz zaznaczyć, że swoją kobiecą ręką wspierała mnie czasem moja dziewczyna Kasia aka "Sucharek" a za typografię odpowiada Adaś Tunikowski ze studia Juice.

 

 

 

Okładka płyty:

 

 

coverznt.jpg

 

Plakat promujący gości na płycie:

drukposter01may.jpg

 

 

I kadry z teledysku:

 

kadr2.jpgkolejnystatek.jpg

sowianin.jpg

uczta.jpg

sexgl.jpg

chrobrynapolanie.jpg

wyspam.jpg

katedra.jpg

katedrawbijajcasi.jpg

katedrawbita.jpg

ufozjointem.jpg

kokpitm.jpg

statekwkosmosie.jpg

kokpitprzd.jpg

kokpitty.jpg

rozcignieteryje.jpg

budowaniemostu.jpgpobozny.jpg

zlotczarownic.jpgzachdsocacu.jpgratuszm.jpgmostgrunwaldzki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zdecydowanie najlepsze połączenie komiksu z 3d jakie w życiu widziałem. Same rysunki bardzo bardzo dobre. Wyróżniony w creditsach koleś od typografii też się świetnie spisał. Bardzo fajnie użyte fonty. I jak to ładnie wszystko zgrane i animowane. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalny pomysł z tym przerabianiem wrocławskich budowli w kosmiczne statki. Dla mnie to zdecydowanie najlepsze arty, nie ujmując oczywiście pozostałym, które także wciskają w fotel, ale kosmo -katedra, -ratusz, -most to po prostu mistrzostwo! Ile czasu średnio zajęło ci stworzenie jednej takiej kosmobudowli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mila - Każda ilustracja to tak zupełnie mniej więcej to było około 2 dni roboty. Szkic, później tusz piórkiem i na koniec kolorowanie na komputerze. Akurat budynki były o tyle prostsze, że są całkiem płaskie. Natomiast prawie wszystkie pozostałe sceny to jest po 5-10 warstw. Czasem nawet do 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgniata w fotel ! ***** :-)

 

Ile czasu trwał cały projekt ? Nie mogę teraz jakoś za bardzo znaleźć po nazwiskach, ale czy osoba, która stworzyła to: http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc, brała tez udział w tym projekcie ? Aby nie było... oczywiście nie posądzam Was o żadne kradziejstwo czy coś, po prostu podobny efekt, a mi się skojarzyło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnacik - Łoł stary:) Dziwię się że tylko z tym Ci się to skojarzyło. Zabawy z typografią w ruchu mają już parę lat i filmików na różnym poziomie zrobionych w tym klimacie można znaleźć po sieci tysiące. Chyba pierwszy albo jeden z pierwszych był ten:

 

W tym teledysku chodziło głównie o efekt trójwymiarowego komiksu, który do tej pory był bardzo słabo wyeksploatowany. Ale zabawy z typografią to numer ograny już tyle razy, że szkoda to liczyć :)

 

Jeśli chodzi o czas trwania projektu to dokładnie ciężko stwierdzić, bo koło lipca zaczeły się pierwsze szkice do niego, w sierpniu pierwsze sceny były robione. Potem zostało porzucony projekt do końca września, ponieważ trzeba było zrealizować okładkę płyty, książeczkę do jej środka i materiały promocyjne. A potem od połowy października do końca listopada znowu. Ale samo składanie klipu to jakiś miesiąc pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w sumie zaskoczony, że tutaj znalazłem współtwórców ów klipu / teledysku. Przetoczyło się z moim udziałem już wiele dyskusji na temat strony artystycznej tego filmiku i rozwierciliśmy go na wylot, rozkładając po drodze na części pierwsze - po tym wszystkim przyznaje wszem i wobec, że robota jest prześwietna i zrealizowana z niebywałym "tknięciem" : )

 

 

Zainspirowaliście mnie chłopaki, siadam z moim photoshopowym expem, ołówkiem i mazakami :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności