Skocz do zawartości

Battlefield 3 na maxa


Bruneq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Było trzeba zamówić przed premiera za 135zl i w tym miałeś już dodatek który wyszedł w grudniu + jakieś tam bronię ;)

 

Tutaj nie ma co pisac na temat BF bo to temat bitwy ;) W wolnych dyskusjach sie założy temat.

 

 

Wysłano z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo niby taaak :P założy się spoko ;)

 

Kupiłem podstawkę + dodatek za łączną sumę 140 zeta :) hie hie wiec jestem 5 zł w plecy :D

 

 

http://www.3kropki.pl/p/3/2/1/battlefield_3_powrot_do_karkand_dodatek.php

http://www.3kropki.pl/p/3/1/1/battlefield_3.php

 

EDIT

 

Posty przeniesione.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Battlefieldzie jest za ładna grafika, postacie nie odstają od tła tak jak kiedyś...ciężko kogoś zabić bo dobrze się chamy wtapiają w otoczenie :P

Dlatego chodzę z noktowizyjnym celownikiem ;) Oczywiście tylko wtedy jak gram kimś innym niż snajperem ;) Ja wolę się położyć wysoko i leżeć. Wnerwia czasem "kamera zabójcy" bo wiedzą gdzie jestem. Ostatnio zauważyłem, że MAV może zabijać ludzi :) Pokazuje się wtedy śmierć na drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad obniżeniem jakości grafiki, może mi to ułatwi grę.. w tej chwili jestem mięsem armatnim, mordują mnie na każdym kroku. Do tego czasem wystrzelam w gościa cały magazynek, a ten dalej stoi (nie wiem czy to lagi czy cziterzy) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po premierze było łatwiej tzn. średni poziom umiejętności graczy był zdecydowanie niższy. Teraz ciężko spotkać kogoś poniżej 15 poziomu, a w większości są osoby z levelem > 25-30. Mimo, że grę mam od samej premiery (preorder) to na razie grałem tylko 26 godzin (miesięczna przerwa przez tragiczny net - kosmiczne lagi i disconnecty). Ludzie narzekają na błędy, ale ja za bardzo ich nie widzę, może poza latarkami - mimo patcha nadal zdecydowanie za bardzo oślepiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam battlefielda, nie zagram w niego :( Ale jak już wszyscy się podłączycie, to zróbcie printscreena wszystkich razem o ile to możliwe :p

 

n-pigeon: nie rzucaj się tak, jak spadnie Ci ptasie mleczko też pojawi się przyczyna "Bad Luck" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Gomez gramy wieczorkami srednio po 1.5 godzinki, tak zeby nie wyjsc z wprawy. Proponuje jakis termin sobie zogranizowac i wieksza paczka zagrac, do party na chat glosowy moze byc fajnie:) moze piateczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za wczorajsza grę, następnym razem trzeba się ustawić z jakimś headsetem, bo szybciej się mówi niż pisze ze ktoś jest za kimś ;)

turas - zostałeś przyjęty

 

ps. dodanie taga przed nickiem trzeba w edycji profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności