Skocz do zawartości

Chc.39: ŻabiSpadkobierca by Pasiterek


Pasiterek

Rekomendowane odpowiedzi

KONIEC

 

Tymoteusz to żabolud z rodziny średniej wielkości liczącej 46 osobników pochodzącej z północej strefy Grrrrrlandu, jest on samotnikiem co można wywnioskować po szczególnie rozbudowaych mięśniach kończyny górnej prawej jego ulubionym zajęciem poza wcinaniem wszelkiego rodzaju robactwa jest hasanie na polanie którego ułatwieniem są silne kończylny dolne z wyjątkowo rozbudowanym stawem skokowym.

 

 

c39v.jpg

 

c37xb.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img824/7617/c37xb.jpg&via=mupload&newlp=1

 

 

68389516.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Miniaturka do przentacji:

miniaturkadoprezentacji.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

________________________________________________________________________

Mój pierwszy raz tu. i mam nadzieje, że uda mi się to skończyć mimu wielu tu postawionych wymagań(miniaturek , oraz tych odnośnie conceptu ) c34o.jpg Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Pasiterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spoko ludzie powinni być tu by Ci pomagać i zachęcać. ;) Trochę wygląda jak całkowicie rysowane z wyobraźni, jeśli jest to tylko zapis pomysłu wydaje mi się ok, reszta kwestia pozbierać referencje i popracować nad pomysłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek pozostanie raczej jako wersja finalna bo uważam że kolorami bym tu nie wiele zdziałał na korzyść. Jeżeli chodzi o refki to jedynie żab szukałem które i tak na nie wiele się zdały. Rozumiem, że tobie chodzi o proporcje i anatomie tak więc mam małą świadomość tego, że np. triceps jest zjechany ale to zobaczyłem na końcu a i tak było nie do poprawy ze względu na wykonanie tego długopisem(w sofcie graficznym nie mam zamiaru się akurat do tego zabierać), ma także przedramię za długie , dłoń zbyt wielką i trochę klatkę zdeformowaną a nogi to wiadomo. Ale biorąc pod uwagę, że to concept jakiegoś nieistniejącego humanoidalnego stwora to trzeba wziąć na to poprawkę. Generalnie może to i wygląda tylko na szkic, przymiarkę ale miałem frajdę z tego rysunku, tworzenie nowej podobnej wersji takiej radości by mi już raczej nie dało. Do zakończenia mojego udziału w tej akcji pozostaje rzut prawdopodobnie tyłka a reszta to jakieś formalności. Wcześniej nie wiedziałem czy miniaturki muszą być wgrywane bezpośrednio z tej strony czego nie potrafię ale chyba nie jest to koniecznością to też myślę iż nie powinno być kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, jakby to pwoiedziec. tu nie chodzi juz nawet o jakos tego obrazka, ale o to by przemsylec temat, bo moimz dnaiem twoja praca ma z nim bardzo niewiele wspolnego. Chodz temat faktycznie niezle pojechany, ale Ravirr z tego slynie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności