Skocz do zawartości

Animacja 3d: The Duel


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Niektorzy pewnie pamietaja dosc dlugiego wipa, gdzie zamieszczalem progres z pracy dyplomowej - http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=56690&highlight=

Dyplom juz dawno obroniony, jednak projektu nigdy nie skonczylem i za pewne nie skoncze, dlatego tez zdecydowalem sie na publikacje. Gdybym wiedzial, ze tak to sie potoczy zdecydowalbym sie na to poltora roku temu zaraz po obronie, jednak nadzieja zrobila swoje. Teraz widze wszystkie niedociagniecia i bledy, wiele rzeczy zrobilbym inaczej, jednak ciesze sie ze w ogole zaczalem tego typu projekt bo na wiele rzeczy mam teraz szersze spojrzenie i bez watpienia duzo sie nauczylem.

 

youtube -

 

vimeo -

 

W ciagu calego projektu nazbieralo sie tez troche grafik :

 

frontgt40720p.jpg

fordgt40720p.jpg

newlogoks.jpg

wheelscene720p.jpg

topcamerahires.jpg

empirestatehireslowres.jpg

i troche modeli:

 

finishp.jpg

finitto.jpg

front2y.jpgfront2y.jpg

helifrontlow.jpg

Edytowane przez JohnZi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ech, na prawdę szkoda, że nie pociągniesz tego do końca. Faktycznie niektóre ujęcia mocno sztucznie wyglądają, ale pamiętając, iż to sprzed 1.5 roku temu to teraz posądzam miałbyś potencjał, żeby zrobić na prawdę coś świetnego. W zasadzie jedyne co mi przeszkadza to sztuczność pierwszego ujęcia fasady budynku, i lotu helikoptera, reszta po prostu wgniata. ;)

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze. Ostatnie ujecie zostalo zrobione rozbijajac na czesci pierwsze kilka planow ze zdjec. Do tego jakies dymki, mgly i flary. Jesli chodzi o pierwsze ujecie z budynkiem to ma ono dokladnie 3 lata i pochodzi jescze z pierwszego teasera. Wlasciwie nie mialem go zamieszczac w filmie, jednak brakowalo mi wprowadzenia a nie mialem juz wtedy czasu na przerenderowanie wiec zostalo jak jest. No troszke szkoda ze nie pociagnalem tego do konca, ale wole jednak zaczac cos nowego z calym bagazem doswiadczeniem, zeby to mialo rece i nogi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ostatnie ujęcie to nie 2D? Bo nie rozumiem, a też efekt na mnie zrobiło to ostatnie ujęcie. No szkoda, że nie udało się dokończyć. Bo nieźle to wygląda.

 

Jedyna rzecz, która mi się rzuciła w oczy to animacja samochodów, w tym ujęciu z góry taka trochę nienaturalna. Ale poza tym dobre. Dobrze, że chociaż taki kawałek wyszedł i praca nie poszło do końca na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile komentarze, a sam front to rownie mile zaskoczenie :)

 

Rozpruwacz - woda byla robiona darmowym pluginem ocean waves, ale rownie dobrze mozna bylo ja wygenerowac mixem map z noisem. Efekt byl bardzo podobny. Co do samplingu na swiatlach i nietylko to jednak byl celowy zabieg zejscia z jakosci. Wtedy mialem dosc slabego kompa i jedno ujecie srednio liczylo sie 24h wraz z wypaleniem GI do map.

 

Zbychowaty - swiatelko to vray sun + dome light z hdrka.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie wiadomo:)..Co tu pisać, brak jedna fabuły takie nie wiadomo, co autor miał na myśli na to miast ten film twojego autorstwa http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81168&page=12&p=1082056#post1082056 ..Gdzie ilość pracy nie porównywalna do tej pracy, dla mnie osobiście bije go na głowę. No, ale to moje takie wypaczenie..:) pozdor ziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności