Skocz do zawartości

Stadion ŁKS Łódź


rafalb

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałbym się podzielić pracą, którą niedawno wykonałem dla duetu Jems Architekci i Max Boegl.

Zachęcam do obejrzenia poniższego krótkiego klipu, który obrazuje etapy powstawania wizualizacji.

 

 

uniquevisionstudio01.jpg

 

 

 

uniquevisionstudio05.jpg

uniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio06.jpguniquevisionstudio04.jpguniquevisionstudio02.jpguniquevisionstudio02.jpguniquevisionstudio03.jpg

Edytowane przez rafalb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki serdeczne za komentarze, miło słyszeć, że prace się podobają.

Loki, odnośnie drzew pomimo naprawdę szczerych chęci niestety nie podam Ci konkretnego namiaru na ten zbiór, bo gromadzę wiele materiałów i mam spory bałagan. Zapewne pytasz o te z trzeciego obrazka. Tak czy inaczej bardzo rzadko wklejam gotowce, często maluję albo bardzo mocno modyfikuję pod konkretny kadr. I wbrew pozorom wiele z nich pochodzi z kiepskich, zwyczajnych zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan archtektura

Piękne klimatyczne wizualizacje które z przyjemnością się ogląda.

Zdradzisz co to za muzyka ? Lubie takie spokojne, kojące zmysły utwory :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Pan archtektura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za motywujące komentarze, miło, że praca znajduje przychylny odbiór. Touch - jeśli chodzi o ludzi, nie mam tu żadnej sztuczki w zanadrzu. Wszystko wykonane w ps, stosunkowo pracochłonna rzecz, dopasowywanie postaci, albo większych fragmentów z innych zdjęć widowni. Jeśli chodzi o muzykę, to kawałek "Rendering Harmony" autorstwa Cbreez'a, pełne info znajduje się w napisach końcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goat91 bardzo często pracuję z pominięciem jakiegokolwiek renderowania, co może brzmieć mocno zaskakująco. Niektóre prace tworzę nawet z pominięciem modelu 3d, ale to już rzadziej. W tym przypadku wykorzystałem sketchupa + w kilku ujęciach wykonałem robocze, bardzo proste rendery nakładką vraya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zaciekawil desing stadionu, taki... inny niz wszystkie. z zewnatrz ani troche nie przypomina stadionu i to jest w tym piekne. moze bez problemu wmalowac sie w otaczajaca scenerie zabudowan. architektonicznie jest rewelacyjny, proste bryly, odsloniete wnetrze. jednym slowem rewelacja!!! gratuluje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za świetny klimat prac!

Mam pytanie, wspominałeś wcześniej o tym, że wykonałeś wizki głównie w Ps, a rendery w sketchup'ie i vray'u.

Czy w ogóle wykonujesz inne rendery w innych programach? Czy tylko bazujesz na SU+Vray i reszta w Ps?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności