Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem część prac, które wykonałem już jakiś czas temu dla belgijskiej pracowni Cooparch - r.u. w ramach międzynarodowego konkursu na Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Z uwagi na zwroty akcji w trakcie prac projektowych miałem jedynie dwa tygodnie na opracowanie. Komentarze oczywiście mile widziane.

 

 

26644179lq.jpg44765152.jpg40295938.jpg38493186.jpg93801297.jpg56359116.jpg80080814l.jpg32896523.jpg73065087.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Piękne opracowanie jak z resztą wszystkie na Twojej stronce. Naprawdę niezwykłe podejście do wizualizacji łączące konkret 3d z artystycznym konceptem. Dla mnie rewelacja. Masz swój niepowtarzalny styl. Bardzo unique! 5*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja świetna(zwłaszcza ta zielona), ale co do samego konceptu rzeknę, że (jeśli dobrze odczytuję ten budynek w przestrzeni) to straszne marnotrawstwo materiałów i praktycznie murowane podtopienia:) Artyzm artyzmem, ale w publicznych zamówieniach powinna sporą rolę odgrywać ekonomiczność projektów (rozumiem, że miejsce narzucone przez urząd miasta). Ogromne, trudne do ogrzania hale, brak śwatła, wszystko na prąd praktycznie o każdej porze dnia. Także jako wizja artystyczna - jak najbardziej fajne, jako realny projekt to raczej do odstrzału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne wnetrza,ale bryla budynku bardziej kojarzy mi sie z grzybem z mario bross;/ Sam robilem z chlopakami ten projekt, nie wyslalismy go na konkurs z uwagi na dosc klopotliwy i niejasny regulamin konkursu;/

 

Swietne przejscie w szczelinie, tworzy sie naprawde nieziemski klimat, fajnie przedstawione 'wizki', minus za bryle ale to juz nie twoja w tym wina

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiz mega konkret (poziom utrzymany:), architektura do bani, zwykły klocek, okien można szukać do rana, przyłączam sie do opini powyżej, za nasze pieniąchy to chociaż powinno być oszczednie, a tu teraz energetyka jak wyśle rachunek to znowu bedzie trzeba ciąć pensje:) pis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze. Ode mnie jeszcze słowo w kwestii projektowej. W mojej pracy nad wizualizacjami bardzo często jestem zapraszany przez pracownie o włączenie się w proces projektowania w mniejszym lub większym stopniu. Tutaj nie miałem żadnego udziału w tworzeniu konceptu, geometrii budynku, jego funkcji itd. Moją rolą było wykonanie oprawy wizualnej, więc zupełnie nie wypada mi się włączać w dyskusje na temat jakości projektu, który też nie stanowi tematu wątku, choć oceniać oczywiście można jak najbardziej :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności