Skocz do zawartości

Challenge Corner 42 <4/2012>. SONDA


miriam

Głosuję na:  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję na:

    • badfood
      2
    • SlawomirWolicki
      10
    • Status
      8


Rekomendowane odpowiedzi

TYP: KOMIKS

TEMAT: "Przebudzenie" by Urbanboogie

 

 

 

 

 

TYP: KOMIKS

 

Widzę że komiks budzi na Maksie niemałe zainteresowanie, a był ostatnio trochę zaniedbywany w ChC, więc może spróbujemy teraz z tą formą. Temat to "PRZEBUDZENIE" - myślę że da się go interpretować bardzo swobodnie, tym bardziej że nie narzucamy żadnej konkretnej konwencji. Możecie zatem przedstawić zarówno nadejście Cthulhu jak i procesy wulkaniczne na Islandii :)Mam nadzieję że temat zachęci kilka osób do tego aby po raz pierwszy spróbowały swoich sił w komiksie, a zarazem da możliwość wykazania się tym, którzy na komiksach zjedli zęby i popili tuszem. Wszelkie pośrednie stadia doświadczenia są również mile widziane ;)

 

 

 

 

TERMINARZ:

START: 12.04.2012 r

KONIEC: 04.05.2012 r - UWAGA! Przedłużony do 6.05.2012

Głosowanie: 08.05.2012 - 10.05.2012

 

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Przed nami szybka sonda, poniżej nominowane prace. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy chcieli się zmierzyć z tym niełatwym tematem.

 

ChC42_07.jpgChC42_08.jpgChC42_09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najlepiej wykonana praca bez dwóch zdań SlawomirWolicki i tutaj ląduje mój głos, grafika stylowa przyciągająca wzrok w kolorach sepii to się ceni, naprawdę kawał dobrej roboty dla mnie nieosiągalny poziom jak na chwilę, jednak za komizm duży plus dla badfood, hańba :-) Gratulacje dla wszystkich uczestników, bo co by nie mówić komiks - jest trduną dziedziną sztuki, szczególnie kiedy czas nagli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO komiks badfooda jest najbardziej czytelny, ma ciekawa fabule i ogolnie jezeli chodzi o komiks sam w sobie jest najbardziej profesjonalnie zrobiony

Szkoda ze nie zdazylem zaglosowac na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności