Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Dodge Challenger 1970


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hejka :)

Dzieki bardzo za pozytywne komentarze.

GRiPi - jak nie zapomne to dzis wieczorem podrzuce wersje bez PS'a. Rozumiem ze passy polaczyc ale calej reszty z PS nie dawac tak?

mk2 - dzieki! :) mile! jak cos postaram sie dzisiaj dostarczyc wersje 1920x1200 jesli moze sie przydac.

ff- :))) jaram sie twoim nowym hummerem :P

NV - Dzieki! Tlo to mieszanka fot i bazgraniny.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny i klimatyczny obrazek, chetnie bym zobaczyl jakis break down z poszczegolnych etapow powstawania tla, bo bardzo mi sie to podoba. Z rzeczy ktore mi troszke rzucaja sie w oczy to ten cien od auta. Tlo wyglada jakby to bylby juz zmierzch a cien ostry i kwadratowy jakby tam walilo slonce w samo poludnie. Ptaszek fajny ale smiem twierdzic ze z tego ujecia kamery nie mialby prawa odbic sie na blotniku. Ale to juz takie sie czepianie bo pracka bardzo fajna plastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaszek jest wyrenderowany, czy to wklejka? Bo jeśli to render to mnie to zniszczyło swoją jakością, genialna robota! Chętnie bym go obejrzał w powiększeniu.

Swoją drogą: przez ciebie porzuciłem chęć wymodelowania dodge challengera (miałem zaczęty projekt) i wziąłem się za ruski samolot ŁaGG-3 :P Po prostu za dobrze zrobione :D

I jeszcze jedno pytanie od kuchni: modelowałeś to splinami czy jako poly? Nie wiem czemu, ale na splinach zawsze mnie to wszystko kosztowało za dużo zabawy, kompa potrafiło zmulić, a taki sam efekt uzyskiwałem robiąc wszystko na poly, tyle że dużo szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka :) model robil FF (patrz pierwszy post) a ptaszek to fota. Modelowanie go by bylo bez sensu chyba ze dla zabawy :)

edit: a model robiony poly na 100% :P Jesli chodzi o spline to np ja ich uzywam pomocniczo na poczatku a pozniej konwert do poly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo dziekuje za mile slowa i fronta oczywiscie! Szczerze mowiac nie spodziewalem sie tak pozytywnego odbioru. Seba, tak uzylem UseBackground shadera z fotka i hdrka do oswietlenia. Hdrka darmowa.. jak znajde linak to podrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności