Skocz do zawartości

Chc.44: Wieża Wyznań by Groch


groch

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ho.

 

Tak mję tchnęło, czemuż by nie wziąć udziału, a jakoś z rzadka zakładałem tutaj temat. Z tym, że pobazgrolę sobie na livestreamie, więc za godzinę plus minus będę zaczynał.

 

http://www.livestream.com/groch

 

Edit: Zaczynam w ciągu 10 minut.

 

---

 

Postanowiłem wrócić do starej pracy, a przy okazji reszta będzie miała nieco czasu na dokończenie swoich.

 

Finalna wersja:

 

Hi-res

 

bleh30.jpg

 

miniatura.jpg

Edytowane przez groch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wrzucam więc wydzierganą na livestreamie pracę, dzięki bardzo wszystkim za towarzystwo, miło się gadało i zapraszam na ciąg dalszy uooo. Jutro napiszę przed południem dokładnie o której.

 

Edit1: streamowanie przesunąłem nieco do późniejszej pory, teraz i tak niekoniecznie każdy musi mieć czas. Napiszę jeszcze dokładnie, o której.

 

Edit2: Livestream za około pół godzinyyy.

 

Hi-res

 

wieawyznamniejsza.jpg

 

Edit3: I kolejny etap, pam param pam:

 

wieawyznamniejsza2.jpg

Edytowane przez groch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ta wersja znacznie ciekawsza wg. mnie :)

 

Dzięki bardzo, jeszcze trzeba poskubać, jeszcze...

 

Moje pierwsze skojarzenie

 

świetna paleta, ta praca to może być hit tylko popracuj nad perspektywą, te twarze mogłyby wyrażać jakieś emocje

 

Niestety (albo też i stety) nie grywam w WoW'a, ale rzeczywiście trochę mogło się skojarzyć. Pracowałem od początku z liniami zbiegu, ale nie do końca się do nich odniosłem, jeszcze będę nad tym siedział. Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że praca z niebieskimi kolorami była bradziej klimatyczna, miała w sobie coś enigmatycznego, budziła ciekawość, choć miała mankamenty jeżeli chodzi o perspektywe, przynajmiej w moim odczuciu.

Teraz zmieniłeś kolory i poprawiłeś perspektywe (teraz to ma ręce i nogi czuć przestrzeń), ale straciłeś troszkę na klimacie, ale mam nadzieje, że nie jest to praca finalna i dopieścisz ją, tak żeby moja szczęka dotykała podłogi kiedy będę siedział przed monitorem. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że praca z niebieskimi kolorami była bradziej klimatyczna, miała w sobie coś enigmatycznego, budziła ciekawość, choć miała mankamenty jeżeli chodzi o perspektywe, przynajmiej w moim odczuciu.

Teraz zmieniłeś kolory i poprawiłeś perspektywe (teraz to ma ręce i nogi czuć przestrzeń), ale straciłeś troszkę na klimacie, ale mam nadzieje, że nie jest to praca finalna i dopieścisz ją, tak żeby moja szczęka dotykała podłogi kiedy będę siedział przed monitorem. Powodzenia.

 

Także mam to samo odczucie odnośnie klimatu, myślę, że wrócę nieco do poprzedniej kolorystyki, a nad szczegółami, rzecz jasna, będę jeszcze pracował. Posiedziałem trochę nad pracą, coś się zmieniło, więc wrzucam po prostu, żeby utrzymać wątek na bieżąco. ;) Dzięki bardzo.

Edytowane przez groch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej jest chyba trochę za pusto, brakuje mi tego fajnego światła, które jest w każdej innej pracy.

Te rzeźby są bardzo ciekawe. Życzę powodzenia w głosowaniu.

 

Światło jeszcze dodam, na razie skupiam się na reszcie tła, ścianach, podłodze itp. Najwyżej dodam je na oddzielnej warstwie. Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kiedy broadcastujesz jakiś rysunek?

 

Właściwie to wychodzi jakoś spontanicznie, ale myślę, że może przy rysowaniu czegoś w związku z tematem Paintera, nawet dzisiaj, czemu nie. Dam znać w każdym bądź razie.

 

I dalej:

 

Hi-res

 

bleh27.jpg

Edytowane przez groch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, jest coraz lepiej!

 

A co do mojej to szkoda gadać, za późno wziąłem się do roboty i wyszło tak, że już na pewno nie skończę, ale zamierzam kontynuować poza CHC, dzięki, że pytasz ;)

 

Aahhh, szkoda, jeszcze masz czas do jutrzejszego wieczora (o ile masz ten czas). W każdym bądź razie, będę śledził przebieg pracy, jeśli będziesz ją kończył.

 

Hi-res

 

 

bleh27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detal na ścianie powala ale brakuje jakiegoś szaleństwa na podłodze ;D

Zamierzam założyć wątek wip po CHC, więc będzie gdzie śledzić ;)

 

Podłogę miałem już zaplanowaną, tylko chciałem wykończyć te ściany, jeszcze pewnie będę musiał zmienić pozycję postaci, bo nie wydaje się stać na środku pomieszczenia. Hmmm, wątek... Myślę, że każdy swoje wipy kontynuował będzie w swojej teczce, a przy okazji inni będą odwiedzali teczki, zamiast oddzielnego wątku, ale oczywiście możesz spróbować, czemu nie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności