Skocz do zawartości

Scena 3d: Tapir's Rhapsody


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne! Surrealizm w takim wydaniu jak najbardziej lubię!

 

A teraz reprymenda. Dodaj miniaturkę zgodnie z regulaminem galerii 3d.

 

I jeszcze pytania o czas wykonania pracy (najlepiej opis ile i na co) oraz co to za program w którym modelujesz na nodach? chudy?

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nukowe drzewo ryje beret, dobre podejscie do pracy, kazdy kolor i cien pod kontrola, swietny workflow

 

no i oczywiscie sama praca, na temat ktorej juz nic wiecej chyba nie dodam jak koledzy wyzej.....

 

ciekawe co na to nasz mistrz surrealizmu dziadek :)

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie wszystkim !

bardzo mi milo :)

 

tak, nody to nuke, jak plasti zauważył.

cały obrazek powstał właściwie w nuku, wywaliłem tylko trochę pasów z maxa (kilka grubosci sss, rozne reflexy, rozne swiatla,)

i potem już sobie kręciłem bez konieczności czekania na render. oczywiście traci się sporo na jakości, chodziazby Gi, reflexy sa fejkowe itp.

ale pracuje sie tak mega przyjemniej, praktycznei w realtimie.

czas to jakies 2 tyg na koncepcje/modele i 2 tyg na render/compo. nie codziennie i po pare godzinek dziennie, bez zarywania wieczorów.

 

deshu-klientow za bardzo nie szukam, ale sam proces jest ciekawszy czasami niz obrazek, zwlaszcza dla osob wiedzacych co i jak :)

Miłosz3ds-nie wiem jak czaszka, ale jadra są na pewno ;)

 

takie drzewko w swojej całej okazałości, jako ze byl to projekt solo to mogłem sobie pozwolić na trochę chaosu twórczego ;)

nody.jpg

 

i moze jeszcze koncepcik

 

concept5.jpg

 

 

EDIT: o, i dzieki za fronta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx

 

muza to

Royksopp - Junior + Bonus Tracks (2009)\02 - The Girl And The Robot

 

Bardzo fajne, myślałem że to dwade jest, teraz podoba mi się jeszcze bardziej. Nie to że faworyzuję czyde tylko ładnie to zamaskowane jest.

 

Pytanie takie mam: Dlaczego tapir?

 

Pozdrawiam

 

bo kapibara juz byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ci to napisac.... Masz lekki syf w nuke : ) Poza tym mysle iz nikt by sie nie spodziewal ze to nie malowane... Fajna praca. Noise na fotografii nieba w tle wiekszy niz na scenie i w sumie to nei wiadomo skad pada swiatlo... ale co tam... Nie trzeba sie trzymac stricte zasad by zrobic cos fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności