Skocz do zawartości

Zbieram chętnych na zajecia z rysunku!


Sidre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprawa wygląda tak:

 

Chciałbym pochodzić sobie na "rysunek" raz w tygodniu, systematycznie rysować ,rozwijać sie.

Rysować trochę modela, trochę czegoś innego, najlepiej pod okiem kogoś kto umie uczyć.

Wiadomo- można samemu w domu.. ale w grupie faniej.

 

Zacząłem szukać - trafiłem na zajęcia do Bielańskiego Ośrodka Kultury- było śmiesznie bo średnia wieku 14 (dziewczynki rysowały koniki zamiast martwej natury, potem była wojna na farby nikt nie palił szlugów). Szukałem dalej.

 

I znalazłem szkołe rysunku SEAL ART.

Umówiłem sie z Panem właścicielem, i powiedziałem jak bym widział zajęcia na które chciał bym chodzić.

Nie w charakterze kursu z początkiem i końcem, lecz systematyczny trening mozna powiedzieć "ogólnorozwojowy".

Usłyszałem: "Nie ma problemu." W szkole jest osoba która mogła by prowadzić takie zajęcia.

 

Konkrety:

Minimum 5 osób ( na obecną chwile jestem ja ( Sidre ) i Pegazord )

 

Miejsce: SealART ul.Wólczyńska 55 (I piętro) 01-908 Warszawa ( dobry dojazd metrem Młociny)

 

Cena 200 zł x Miesiąc- jak będzie większa grupa to negocjujemy.

 

zajecia raz w tygodniu 3h

 

Jak / jeśli zbierze się grupa to będzie możliwość zorganizowania "testowego" spotkania na miejscu i zobaczymy co i jak

(oczywiście free) .

 

Generalnie fajnie było by się poznać i stworzyć taką grupę, a czy będziemy się spotykać tu czy rysować w metrze czy gdziekolwiek - to inna sprawa.

 

 

Piszcie swoje pomysły , pytania . No i czy jesteście chętni!!

Edytowane przez Sidre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności