Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Audi A3 Paris Motor Show


Profeska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Projekt nad ktorym mialem ostatnio przyjemnosc pracowac. Wykonalem min.styleframesy do 60s animacji nowego modelu Audi A3 na targi motoryzacyjne Paryz 2012.

Moja rola to Art direction, 3d (bez modelu samochodu) oraz kompozycja. Calosc wykonałem w Cinemie, vray i PS.

 

Audi_S3.jpg

Edytowane przez Profeska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niedawno natknąłem się na pewien "problem" przy robieniu felg też do audi. Nie pamiętam dokładnie ale było chyba 7 ramion a otworów na śruby mocujące 5. Jak rozwiązujesz taki problem ? Gdy jest 5 ramion i 5 otworów to oczywiście w każdym programie da się wykonać. To o czym ja piszę, ostatecznie wykonałem robiąc w 3d max felgę bez otworów a otwory zrobiłem w zbrushu przy użyciu dynamesh. Jak ty byś to zrobił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno natknąłem się na pewien "problem" przy robieniu felg też do audi. Nie pamiętam dokładnie ale było chyba 7 ramion a otworów na śruby mocujące 5. Jak rozwiązujesz taki problem ? Gdy jest 5 ramion i 5 otworów to oczywiście w każdym programie da się wykonać. To o czym ja piszę, ostatecznie wykonałem robiąc w 3d max felgę bez otworów a otwory zrobiłem w zbrushu przy użyciu dynamesh. Jak ty byś to zrobił ?

 

W pierwszym poscie napisalem ze NIE ja modelowalem oba samochody. Modele sa CAD dostarczone od klienta. Z reguly nie zajmuje sie modelowaniem samochodow wiec nie pomoge.Pozdr

Edytowane przez Profeska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno natknąłem się na pewien "problem" przy robieniu felg też do audi. Nie pamiętam dokładnie ale było chyba 7 ramion a otworów na śruby mocujące 5. Jak rozwiązujesz taki problem ? Gdy jest 5 ramion i 5 otworów to oczywiście w każdym programie da się wykonać. To o czym ja piszę, ostatecznie wykonałem robiąc w 3d max felgę bez otworów a otwory zrobiłem w zbrushu przy użyciu dynamesh. Jak ty byś to zrobił ?

 

Trzeba wyciąć ręcznie, nie zajmuje to dużo czasu.

 

Co do tematu to faktycznie, shoty wyglądają bajecznie ;)

 

Jedyne co mi nie pasuje to w kwestii tej animacji nowego A5 czy czegoś tam (nie wiem kto to robił)

- bardzo liche ujęcia i ruch kamery w wielu momentach (w sensie takie typowo CG), muzyka też taka o, bez szału, a szkoda bo całość ma w sobie fajny pomysł.

 

Oczywiście może to już takie czepianie się na siłe, ale ja bym miał wyrzuty co pokazuje na największym motorshow na świecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności