Skocz do zawartości

Chc.48: StraszneOpowiesci by atheg


atheg

Rekomendowane odpowiedzi

Rany, nie było mnie tu tak dawno, że aż na wejściu dostałem nakaz zmiany hasła :) Zakładam wątek w nadziei zgłoszenia pracy do aktualnego CHC. Potraktuję go jak motywację.

 

Edit: Już ledwo na oczy widzący, przekonany, że do dziś do północy trzeba skończyć chciałem desperacko wrzucać to co poniżej ale skoro przesuniety termin do 2 to może jeszcze przez weekend cos sie uda zmienic. Macie jakies sugestie. Kazda opinia bedzie bardzo pomocna.

 

Link do duzego obrazka: http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/spookyvalleyfinal.jpg

 

spookyvalleyfinalsmall.jpg

 

I miniaturka:

 

sv180x295.jpg

 

Pozdtowionka

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oł je! Kibicuję! :D Miło Cię znowu widzieć

 

Synek mi się urodził jakiś czas temu to i czasu na rysowanie się zrobiło mniej :)

 

Wrzucam garść szkiców kompozycyjnych. Pomysl mam ograny, bo straszny dom na końcu wąwozu :) Ale, że jeszcze takiego rysunku nie robiłem to atakuję.

 

spookyvalley1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek mi się urodził jakiś czas temu to i czasu na rysowanie się zrobiło mniej :)

 

Gratulacje! :) Wiem w czym rzecz, bo mnie niedawno same "czynności wstępne" (tj. ożenienie się) powstrzymały od rysowania na dobrych kilka miesięcy ;) Spoko kompozycja i nastrój się wyłaniają na etapie tego kolorowego szkicu; zastanawia mnie jak zagospodarujesz obszar obrazka pomiędzy domem a postacią. Może jakąś opcją byłoby przesunięcie postaci do przodu i zagranie dłuugim klimatycznym cieniem? :) Chociaż nie wiem czy by to nie rozregulowało Twojego zamysłu, bo w tym momencie ten widoczny dystans miedzy nimi jest fajny - może warto by było zrobić jeszcze kilka przymiarek z różnymi ujęciami postaci, np. posługując się terminologią filmową, w planie amerykańskim, albo od kolan do ramion, żeby było tajemniczooo :) Z niecierpliwością czekam jak się będzie ten obrazek rozwijał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

ranholtzer: tym starym wyjadaczem to mnie zmusiłeś do doskoczenia do wysokiej poprzeczki :) Miłe słowa, ale miewałem lepsze i gorsze momenty :) Będę się starał.

 

Urbanboohie: namówiłeś mnie

 

zestawieniekomp.jpg

 

miriam: biorę pod uwagę Twoją uwagę :) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności