Skocz do zawartości

Olsztyn kontratakuje


blinq

Rekomendowane odpowiedzi

Po ponad pół roku pracy w końcu udało się skończyć. Oto moje najnowsze dzieło: Olsztyn kontratakuje. Niektórzy użytkownicy forum może pamiętają moją walkę z modelem AS-ST sprzed roku czy coś koło tego. Pomysł się trochę rozrósł i wyszło coś takiego :) Będe bardzo wdzięczny użytkownikom forum za wszelkie uwagi i wytykanie błędów ;)

 

Soft: 3ds Max 2010, After Effects, PFTrack, rayFire, Phoenix FD i Premiere Pro.

 

Zapraszam do oglądania i komentowania.

 

Edytowane przez blinq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeeejj super to wyszło!! Kawał dobrej roboty! Ale strasznie nierealistyczny merytorycznie klip, gdyż już dawno wyłapałby te roboty system kamer na Olsztyńskiej starówce za grube miliony euro i mieliby założone blokady za wjazd na starówkę bez pozwolenia :)

 

Gratulacje, na prawdę dobry kawał roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to jest tak jak z tymi zapałkami i dzieckiem i w matematyce

no nieźle....!!!...dziękuję...:)))....@Faun

Trollujący Dziadek=TD....!!!!

co prawda cenię się wyżej co najmniej jakichś ArtDirector

prosili mnie o koordynowanie pełnometrażowego w PI

ale musiałem odmówić.... mój ważniejszy i bardziej artystyczny....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze :) Chociaż nie mam pojęcia o co chodziło dziadkowi (jak zwykle ;) ) ale też dziękuje... chyba ;)

 

dziadek pił do mojego robota, którego zrobiłem w 2006 w nudnym tygodniu w pracy i umieściłem go w reel'u. Ale najlepiej nie komentować trolującego dziadka gdyż bardzo szybko wątek się zepsuje, a robotę na prawdę dobrą zrobiliście - już rozesłałem po znajomych z Olsztyna :))

 

ps. Robicie dla jakiegoś studia w Olsztynie, czy po prostu grupką znajomych z zamiłowania do grafiki takie rzeczy tworzycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie liczy się ilość ludzi tylko ich talent i determinacja!

 

No fajne jest to, że jeszcze sa ludzi którzy w ramach zabawy pomagają przy takich rzeczach :) Na przykład operator który musiał wstać o 4 nad ranem i kręcić nieistniejącego robocika na starówce w olsztynie ;) Chciałbym jeszcze raz podziękowac tutaj Michałowi i Markowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się renderuje scyzorykiem 1.2 mil faców... to i nudno i "popsuje" wątek jak TD napisał....:)))

... zawsze mnie dziwi dlaczego młodzi ludzie z otwartymi umysłami robią StarWarsa 324 w wydaniu gminnym

zamiast zaskoczyć świat czymś nowym bo przecież niosą w sobie NOWE....

jest okazja z powodu braku ograniczeń i koniecznych kompromisów.... potem może być dużo gorzej... bo życie to wyprostuje i każe zrobić animkę do czteropaka....:)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robot ładnie wpasowany w całość i fajnie wycięci ludzie bo chyba nie zamknąłeś miasta a jeśli miasto to 3d to tym bardziej respect, wybuchy średnie ,zakładam charakter lekko komediowy bo jeśli nie to czepił bym się zachowania tego robota, który dostaje z działa fabuły, scenariusz itd nie oceniam bo to raczej nie o to Ci chyba w filmi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku, po prostu nie czujesz ontologicznego, aksjologicznego, tudzież eschatologicznego wymiaru tej animacji. Pomyśl o egzystencjalnej samotności operatora owego dwunoga, a także o szoku kulturowym jaki przeżywa - przedstawiciel obcej cywilizacji zagubiony pośród labiryntów średniowiecznych olsztyńskich uliczek. Ów konflikt, jak sądzę, prowokuje kompulsywną agresję. Ja tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widzę że łoperator był tak zajęty robotem (tosterem).... że zapomniał o korekcji koloru w materiale zdjęciowym.... jak bajdurzyć to już do końca... wtedy wybuchy wyszły by lepiej, a o strzelaninę wszak chodzi i burzenie.... taka "e-pickość" tych czasów....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca robota napil sie piwa na rynku, co oznajmia poczatkowe, donosne bekniecie dochodzace zza winkla, oraz kadr przedstawiajacy przyuliczne ogrodki. Nastepnie pijany osobnik przechodzi do robienia klasycznej burdy w calym miescie. Jasne, i klarowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca robota napil sie piwa na rynku, co oznajmia poczatkowe, donosne bekniecie dochodzace zza winkla, oraz kadr przedstawiajacy przyuliczne ogrodki. Nastepnie pijany osobnik przechodzi do robienia klasycznej burdy w calym miescie. Jasne, i klarowne.

 

Klasyczna historia robota wracającego z Kortowiady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow super, fajny pomysł modele, rigging. Na plus to model, animacja, post produkcja (wstrząsy) itp. to oddaje klimat! Na minus to bym poprawił kompozycje (troche nieraz model za ostry jak dla mnie) i na ujęciu ze słońcem brakuje cienia kierunkowego. Gratuluje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ApaczoS: wyobraź sobie, że dźwiękowiec nawet nie oglądał gwiezdnych wojen ;) Musiałem mu wszystko tłumaczyć ;) Ale mimo pewnych niedociągnięć odwalił kawał dobrej roboty :) A więcej postaram się dać ale już raczej nie w klimatach SW ;)

 

ttaaddeekk: weź przestań - wszyscy znajomi teraz się ze mnie nabijają i wyzywają od "informatyków" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk: weź przestań - wszyscy znajomi teraz się ze mnie nabijają i wyzywają od "informatyków" ;)

Z zazdrości;) Broda wysoko. Broń honoru zawodu;) Zresztą te czasy jak wszyscy infomatycy/programiści wyglądali tak samo (czyli jak wąsate wieszaki na koszule flanelowe) dawno już minęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zazdrości;) Broda wysoko. Broń honoru zawodu;) Zresztą te czasy jak wszyscy infomatycy/programiści wyglądali tak samo (czyli jak wąsate wieszaki na koszule flanelowe) dawno już minęły.

Bronie bronie! ;) Zresztą przyznam się tu po cichu, że mam nawet gdzieś w szafce dyplom magistra informatyki więc się nie pomylili aż tak bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor: jeszcze chwile temu wydawało mi się, że SW to prawie tak jak kewin sam w domu czy coś. Że nie istnieje osoba w cywilizowanym świecie która tego nie oglądała. A byłem w szoku ile jest takich osób.

 

Ania: Dziękuje bardzo. Konkretnie było kręcone między 5 a 6 rano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No blinq.... :D Widziałem to jakiś czas temu w telewizji...^^ Gratulacje. Ładna rzecz Ci z tego wyszła. Co prawda w TV to śmieciowa informacja, ale super było jak tak się oglądało, coś tam, coś tam... hmmm czekaj, znam to logo na boku... Ej! To jest przecież BLINQ!!! ;D

pzdr. Jedidan12 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jedidan! Z tą telewizją to mnie zaskoczyli troche. Nie codziennie człowiek jest w Wiadomościach ;) Fajnie, że jakiś pozytywny odbiór ma ten filmik :)

A Ty kurcze nicka zmieniłeś na jakiegoś dziwnego :P A myślałem, że uciekłeś z forum ;)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyszło fajnie, ach te pytania w stylu "Ahahaha a gdzie one mają cień?" "Yyy, słońce było jeszcze za nisko i wszędzie był cień..." xD

 

A zmieniłem nicka bo musiałem, i chyba znowu zmienię, ale z własnej, czystej chęci^^ (o ile naszym wspaniałym moderatorom nerwy wytrzymają xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyszło fajnie, ach te pytania w stylu "Ahahaha a gdzie one mają cień?" "Yyy, słońce było jeszcze za nisko i wszędzie był cień..." xD

 

No z cieniami rzeczywiście momentami jest średnio... Nic to - następnym razem będzie lepiej ;)

 

Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności