Skocz do zawartości

Last UP 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, z okazji wiadomo czego dopieściłem nieco starszy temat i pewnie można by jeszcze sporo przy tym podłubać ale do jutra raczej już nic nie wymodzę. Przy okazji chciałbym wszystkim życzyć wesołych świąt i owocnego roku 2013, który moim zdaniem zapowiada się ciekawie.

 

 

 

http://gon2b.jpg Uploaded with ImageShack.us

 

 

http://gon1l.jpg Uploaded with ImageShack.us[ATTACH=CONFIG]88602[/ATTACH]

Edytowane przez KaliditusZaliditey
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Syto!! Kolorki po środki są bardzo przyjemne :)

Chciałbym tylko zobaczyć jak gon leci w moją stronę, teraz chyba kompozycyjnie coś nie siedzi? ( z resztą co ja o tym wiem, muszę przyznać, że to zdanie jest oparte jedynie na własnej opinii i widzimisię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ekstra rzeczy, szczególnie te z przedostatniej wrzutki - mniut! Sam nie wiem która lepsza... Trochę mnie dziwi że przechodzą bez większego odzewu. Szkoda może że tak rozparcelowałeś te prace, bo z tego co kojarzę to już z trzecia teczka będzie, a poprzednie rzeczy wcale nie były gorsze :) Ode mnie 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, człek robi dla siebie to nie wiadomo czy to dobre jest czy nie, z pewnością zbyt późno dołączyłem do forum i tak na prawdę to niewiele wiedziałem o samej mechanice jak np. instalowanie obrazków, edycja wątku itp.

Urbanbogie- Kombinowałem przy Imageshacku i tak namieszałem,że musiałem usunąć tamtę wątki, a tu przecież można edytować wstecz. A szału nie ma no cóż, te rzeczy robię dla siebie, eksperymentuje itd. na ogół rzeźbione w tzw. G. improwizacje, mogą być nieczytelne,ale mi sprawia to frajdę bo nigdy nie wiem co wyjdzie, jak wycieczka na nieznany teren. Fajnie jak komuś się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni jest dla mnie super. W tym na pustyni mi się nie podoba, że dałeś ostry napis na tej części statku która poza napisem jest raczej mało ostra i ten napis przez to trochę średnio tam pasuje. Przy jeepie bym sypnął kurzem w okolicy kół (czyli ciemne partie bym rozjaśnił, im bliżej podłoża tym jaśniej) a zamiast czarnego cienia rzuconego zrobiłbym chłodny (czyli piasek oświetlony kopułą nieba). Ten statek to do końca też nie wiem, czy jest duży i spadł tuż koło jeepa, czy gigantyczny i spadł tak trochę dalej od nas, ciężko się to czyta trochę ale tu już mi zabrakło rozumu jak to naprawić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze coś apropo wątku kalberosa.

Moby nagrał swoją pierwszą płytę w wieku 39 lat która była wielkim sukcesem także nigdy nie jest za późno :)

 

Co do prac bardzo fajnie to wszystko kibicuje tylko trochę rzadko coś wrzucasz. Ostatni można by było trochę lepiej skadrować ew. wywalić ten tandetny błysk w oku bestii xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_mexagsOqUi1s0rq6yo3_1280.jpg

 

Bombadil w czasie gdy będę miał siłę na archiwizowanie będę aktualizował te starocia, czyli trzeba odkurzyć i zrobić porządne zdjęcia. Do ruskiej akademii raczej by mnie nie przyjęli, ale zawsze taka praca z modelem procentuje.

Tu jest analogowy, ćwiczebny stuff, który zbieram do kupy.

http://kaliditusstudy.tumblr.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde świetne te scenerie! Moja ulubiona to chyba ta z chatką i kałużami w szarym polu. Uwielbiam takie kałuże.

Mógłbyś powrzucać tutaj więcej prac z tego co już jest na blogu. Te postacie też strasznie mi się podobają, Dominik itp. mocne klimatem. No i studia, ta postać jedna z ostatnich na dole ze zdeformowaną głową ma w sobie coś wciągającego, fajne, bardzo mi sie podoba.

 

Dam pięć gwiazdek, jak tylko znajdę gdzie się klika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj nawet nie wiesz, że pośrednio jestęś ojcem tych pracek, otóż pojechałem w tamtym roku do Wrocławia na rozmowę o pracę, jednak to co pokazał mi pewien bardzo roztropny art director, spowodowało, że z podkulonym ogonem wróciłem do siebie i uświadomiłem sobie ile jeszcze roboty przede mną. Początkowo chciałem robić portfolio, ale potem takie malowanko stało się celem samym w sobie i w zasadzie zmieniłem cały swój wcześniejszy system aby uwolnić pokłady wolnego czasu dla siebie. Wynik tego jest taki, że w tym nowym systemie zasypiam o wiele bardziej zadowolony z żywota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychowaty- Ten z zadymą ma faktycznie korzenie analogowe, to był rysunek na szarym papierze do gwaszy, ale cały kolor to już brushe z PSa. Puppa to olej malowany samymi tzw. ziemiami. Ze 3 kolory i biel.

 

Co do postulatów abym częściej wrzucał to robię co w mojej mocy, ale czasem muszę pochałturzyć, więc kiedy jest robota to się cieszę, a jak nie ma to też dobrze bo wtedy powstają te rzeczy dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.., aż się zaciekawiłem co takiego pokazywał nasz artdir, ale wiesz czasem przedstawienie wielu rzeczy i wymagań na raz robi większe wrażenie niż jest w praktyce ;)

Wolny czas dla siebie to podstawa! :D Sam też staram się to praktykować, chociaż nie wiem czy ostatnio nie przeginam z wylegiwaniem ;), a tak serio to dobrze mieć coś własnego oprócz zawodowych śmieci, dla mnie osobiście daje to fajny azyl i satysfakcję, szczególnie jak się czasem czyta opinie ludzi o komercyjnych produktach, nad którymi się trochę przepracowało dupogodzin :p

Swoją drogą wolę ostatnio oglądać prace, które ktoś wykonał dla siebie, wyrażenia swoich pomysłów emocji itp, niż prace realizujące jakieś komercyjne założenia.

Pozdro i dawaj więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki wszystkim za komcie, te krytyczne jak np.o światełku w oku bestii( Coyote ) są bardzo cenne i wiem dzięki temu, ze tanie sztuczki tak łatwo nie przejdą, a czujne oczy wszystkiego dopatrzą. Cały czas potrzebuję waszej pomocy i próbuje wyjść z regresu, jeśli to się nie uda to i tak warto. Kilka nowych prac z których nie jestem do końca zadowolony, ale za to było sporo emocji i zabawy czego i wam wszystkim maniakom życzę przy robocie.

 

tumblr_mft7gocVzP1rlyzn4o3_r1_1280.jpg

 

tumblr_mf6geoCo7r1rlyzn4o5_r1_1280.jpg

 

tumblr_mfszms5VSX1rlyzn4o3_r2_1280.jpg

 

tumblr_mf6ghhcWo91rlyzn4o2_r1_1280.jpg

 

tumblr_mf6ghhcWo91rlyzn4o3_r1_1280.jpg

 

tumblr_mmg6knX8i91rlyzn4o1_1280.jpg

 

tumblr_mmg6knX8i91rlyzn4o2_1280.jpg

Edytowane przez KaliditusZaliditey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej trzeciej ilustracji jest coś nie tak z tymi skalami po lewej stronie. moje oko domaga się tam jakiejś przestrzeni ;)

Co do reszty nie mam zastrzeżeń. Są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to dziwne że tam mały odzew... bo pracki są świetne:)

jakbym miał się czepiać to tak:

2) tylko bym więcej tekstury na zbroi konia dodał

3) rzeczywiście coś dziwnego się z lewą stroną dzieje, zbyt mocno zblurowana

5) dym z pojazdów nie pasuje zbytnio do reszty

7)statek wygląda jakby był wklejony, fajnie by było dodać mu kolorki z otoczenia

 

tak poza tym to świetne masz pomysły i klimat na obrazkach, jestem Twoim fanem więc... więcej!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei w pracy ze statkiem wikingów nie chowałbym go tak za kadrem, aż się prosi żeby zobaczyć go trochę więcej:) Podoba mi się Twoja kolorystyka, ciekawie operujesz tymi przytłumionymi barwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne pracki! szczególnie mi się jeździec podoba, może fajnie by było gdyby trochę tych powiewających materiałów pojawiło się też przy głowie konia, może by się zrobił z niego taki biały nazgul :D?

Przy wikingach faktycznie prosi się o szerszą panoramkę i pokazanie statku całego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki to właśnie mi jest potrzebne, kilkoro dzieci wylałem z kąpielą, totalnie zafiksowany od jakiegoś czasu dreptałem w tych pracach w kółko, uwolniłem się od nich i od razu ulżyło :)(oto przewaga pracy na forum, względem pracy do szuflady), a muszę mieć wolną głowę na jakiś miesiąc, potem wracam do DP i poprawiam, większość uwag bez sprawdzania w PSie już wiem, że pomorze.

 

- - - Updated - - -

 

Kaman tylko, dodaj coś powiewającego do łba kobyłki, bo też mi to chodziło po głowie i zrobię to jako dodatkowy smaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności