Skocz do zawartości

Interior: Wizualizacje Kuchni


masa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

 

Chciałem zaprezentować wizualizacje dwóch kuchni zrobionych na potrzeby wizualizacji zlewu z kranem.

Pierwsza kuchnia w stylu ogólnym i kolorystyką dopasowaną do kompletu zlew-bateria. Druga kuchnia zainspirowana skandynawskimi projektami.

 

Zapraszam do oglądania i komentowania.

 

Kuchnia 1

1-1

kx_my_00_3dc.jpg

 

 

1-2

kuchinox_k001_00_3dc.jpg

 

 

 

 

1-3

kuchinox_k001_01_3dc.jpg

 

 

Kuchnia 2

 

 

2-1

kx002_0002_3dc.jpg

 

 

2-2

kx002_my_00_3dc.jpg

 

 

2-3

kx002_my_01_3dc.jpg

 

 

2-4

kx002_0005_3dc.jpg

 

 

2-5

kx002_my_02_3dc.jpg

 

 

 

 

pic hosting

Edytowane przez masa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tylko jedna uwaga przy tej pierwszej kuchni dlaczego szafka zlewowa nie ma uc

Uchwytu . Jest tylko jeden ale to pewni atrapa bo bylaby kolizja ze zlewem. Technicznie wszystko super. Wymitasz chlopie. Super oswietlone i czyste renderki. Super patrzec na takie cacka. Pozdrawiam'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no. piękna sprawa. oświetlenie bardzo mi się podoba. to słońce na blacie kamiennym... ah. sam wszystko robiłeś? każdy model, etc? kawał dobrej roboty jak dla mnie.

 

EDIT: widzę, że nawet na zewnątrz poustawiałeś modele? to tylko na potrzeby tych wizek, czy po prostu to większy projekt i exterior też będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placebo29: pod zlewem jest ogromna szuflada na całą wysokość zabudowy.

 

marcinW: drobne modele pochodzą z kolekcji evermotion (przyprawy, garnek, jabłka, express i wszystko za witrynką szklaną w obu przypadkach, owoce) reszta własna dłubanina. Zewnętrzna elementy powstawiane na potrzeby wizualizacji tych kuchni.

 

dzięki za odzew

 

pozdr tk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualizacja bardzo ładne. Sorry ale ta szufladą to mnie rozwaliłeś niby jak tam może być szuflada , gdzie są odpływy od tego zlewu przecież one zajmują całkiem spora wysokosc powierzchni pod zlewowej minimalnie masz wraz z głębokością zlewu wyłączone lekko 35 cm z tej wysokosci i niby jak ona ma się otwierać, nie mówiąc o jej funkcyjności, odpływy czasami mają tendencje do puszczania wody , jakiekolwiek działania hydraulika nie wchodzą w ogóle w grę.Druga kuchnia dobór armatury do zlewu o takiej wielkości to jest kolejna pomyłka będziesz miał wszędzie nachlapane. Ze względów technicznych okładzina drewniana na ścianie przy blacie roboczym z indukcji i zlewem to raczej nie najlepszy pomysł długo ona w tym miejscu nie wytrzyma w dobrym stanie. Piekarnik w wysokiej zabudowie nie może mieć bezpośrednio nad sobą blatu półki popatrz na wymogi technologiczne wymagana jest przestrzeń do cyrkulacji powietrznej. Lokalizacja szafek nad oknem w kuchni drugiej to jest mieszkanie dla mastodonta 210 cm wzrostu bo normalnie albo stołek albo drabina. Robisz super ładne wizualizacje ale dobrze aby one były jakos sensowne technicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wizek nic nowego nie napisze poza tym że wymiatasz. Mała prośba z mojej strony. Mógłbyś napisać mi cos o materiale tego blatu kamiennego? Jak jest zrobiony. Próbuje u siebie osiągnąć taki efekt i nie wychodzi. Chyba, że takie rzeczy dla siebie zachowujesz to spoko.

 

I shadow jaki pragmatyk ;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadowsexpe: co do szuflady pod zlewem proponuje wójka google - https://www.google.pl/search?q=szuflada+pod+zlewem&hl=pl&sa=G&tbo=u&qscrl=1&gbv=2&tbm=isch&source=univ&ei=buQYUY_4LIjVtAbCiYCoDA&ved=0CC4QsAQ&biw=1600&bih=1042 Pomysł na takie rozwiązanie podpaczyłem dawno temu w Szwecji. Wydaje mi się że dobrze komponują się same szuflady akurat w takiej kuchni ale architektem nie jestem więc mogę się mylić ;). Przestrzeń nad piekarnikiem - słuszna uwaga - zapamietam. Nad zlewem może być cokolwiek co będzie miało tylko fakturę drewna podobną do reszty. Druga wizualizacja i szafki... sam byłem w takiej kuchni w Szwecji. Wysokość sufitu ok 3m - stara kamiennica - a zabudowa była do samej góry - tam chyba tak lubią upychać wszystko ;)

 

radawlud: thx, ustawienia materiału v-ray w załączniku. Textura kamienia pochodzi z stronki cgtextures.com.

 

żółty: ;) tak te owoce muszę poprawić - zostały wstawione bezpośrednio z zestawu modeli evermotion :(

 

dzięki jeszcze raz za uwagi. Zajmuję się głównie wizualizacjami a wasze uwagi pozwolą mi osiągnąć większy realizm na nich.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wizki! Pod zlewem szuflada może być! Montuje się ją do frontów i wstawia kubełek na śmieci. Super wygodna sprawa. W przypadku jakiś awarii szufladę łatwo się wyjmuje. Widać tutaj że ten front jest cały tylko podzielony kolorystycznie. Co do piekarnika to zupełnie nie rozumiem twojego wywodu. Piekarniki mają cyrkulację powietrza niezależną od montażu. Może tego na wizualizacji nie widać ale błędu projektowego w tym żadnego nie widzę. Podobna sytuacja jak montowanie piekarnika pod blatem. Bateria w pierwszej wizualizacji faktycznie trochę za wysoka. Estetycznie hmm, mieszkania na wynajem. Ale super zadbałeś o detale, nawet łączenie blatu widać. Masa roboty !!!! Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychowaty: niestety nie oglądam Złotopolskich ;)

 

Jeśli chodzi o dobór armatury zlew i bateria to zostaje określone przez klienta - reszta kuchni to już moja sprawka ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności