Skocz do zawartości

Teczka Ignitionera R721/tin_soldier/


ignitioner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh to jest dopiero zaparcie :D 2 strony postów i 1 komentarz....

tak szczerze to nie wiem co jest Twoim celem, bo jeśli jakieś stylizowane rzeczy czy coś bardziej realnego?

 

No jeśli chcesz zrobić jakiś improve to musisz to co do tej pory odłożyć na bok i się zabrać jednak za podstawy bo wszystko jest z dużą ilością siana, jest płaskie o konstrukcji nie mówiąc. Przejrzyj trochę forum i znajdziesz jakieś linki w help stuffie może jakiś CTRL Paint, potem anatomię Hamptona, dzisiaj znalazłem coś takiego http://2.bp.blogspot.com/_ctnBmTVj5x8/SBEPV6nbTHI/AAAAAAAAAac/UXQWmB_12jU/s1600/Analytical%2BWeek%2B10%2B-%2BDemo%2B1.jpg

bardzo fajnie ogarnięte materiały

 

no nic powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

A wiesz ze ciezko mi sie jeszcze zdecydowac:) Wiem ze chce robic wojskowe komiksy:) Ale nichce zeby kreska byla typowo komiksowa.

Bardzo lubie Ashlay Wooda. A za metrialy dzieki przejze. Trzeba znowu wrocic do podstaw:/

 

- - - Połączono posty - - -

 

18V3.jpg

18222.jpg

 

A po zatym jeszcze troszke shitu:)

 

Kosntrukcja, przestrzen, kompozycja..... Jeszcze fluga droga przedemna:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre te ćwiczenia. Spróbuj może uspokoić tą kreskę, żeby nie wychodziło takie siano. Wydaje mi się, że lepiej by wyglądało jakbyś przy cieniowaniu używał dużych pędzli i kładł plamy. Teraz jest malowane małymi pędzlami i trochę bez kontroli - ślady pędzla nie układają się według formy obiektów. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka romek ;d

 

widzę, że dalej ciągniesz swoje klimaty

git, progres jest, kropla drąży skałę

kreski nie musisz zmieniać, sama ci się zmieni zapewne ;D

ćwicz podstawy i jednocześnie dużo eksperymentuj

 

nie ustawaj i powodzonka, pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś przyzwyczajony do kreskowania, to możesz też spróbować z tego coś fajnego wyprowadzić. Ale może popróbuj kreskować mniej od niechcenia a bardziej np. pokazując jak się forma układa. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czyli ulubione narzędzie rysujących na kursach rysunku architektonicznego - sypanie solą ;) Główka całkiem fajnie oświetlona, tylko trochę przeszkadzają te kółka po pędzlu. Popracował bym trochę nad ładniejszymi pociągnięciami pędzla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrz na ten tutorial jeszcze raz, potem na swój, potem znowu na tutorial, potem znowu na swój :D

próbujesz kopiować kształt cienia i różnych rozwiązań z tutoriala, a nie przekładać tą wiedzę na swoje.

Wiesz po co pan w tutku robił taką konstrukcję na początku?

Bo łatwiej mu było ogarnąć bryłę, poustalał sobie gdzie jest bok przód i proporcje, wyobraź sobie że 3 pierwsze kroki to taka konstrukcja przestrzenna, jak siatka konstrukcyjna w 3d, ja sobie to trochę wyobrażałem jak konstrukcja z drutu, a od 3 etapu to jest nakładanie na tą konstrukcję materiału, ale jak ten druciak jest źle zrobiony to i tak ciężko będzie go przemalować by na koniec wyglądał dobrze.

Bardzo łatwo można się przejechać na mapowaniu cienia jeśli nie rozumie się konstrukcji pod spodem i tego co dokładnie robimy.

Again seria scotta robertsona how to render matte surfaces :) a jak tą wiedzę zaaplikować wiedzę od robertsona do człowieka to: Vilppu, Hampton, podglądanie Watts Atelier, chyba Ron Lemen z gnomona też tą metodą działa ale nie na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyna wyglada zle z kilku powodow. Po pierwsze nie wlozyles dostatecznej pracy w poczatkowej fazie, kiedy to powinno sie wymierzyc wszystkie proporcje, ksztalty. Swietnie wyjasnia te rzeczy Proko: https://www.youtube.com/user/ProkoTV

Druga sprawa to sianko podczas cieniowania, staraj sie dzialac bardziej plamami i zbijac walor w wieksze plaszczyzny. Zdecydowanie pani lepiej wygladalby gdybys uzywal pedzla ze 100% opacity. Wydaje mi sie ze zbyt szybko chcesz robic odjechane gotowe ilustracje- polecam przede wszystkim przestudiowanie kanalu Proko i porobienie czystych przejrzystych rysunkow wyrabiajac sobie cierpliwosc, bo na tym etapie ona jest najwazniejsza. Dynamiczna kreska jest fajna ale nie kiedy zaslania braki. ;) Zrobilem nie do konca szybki overek stosujac wyzej wymienione sposoby. Co ciekawe w wiekszosci uzylem tylko kolorow ktore byly juz na obrazku.overpaintcompare.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuurcze dzięki bardzo.

 

Pomogł mi bardzo Prokopenko przez to jedną rzecz zrozumiałem, że nawet jak i niby uczyłeś sie tego dawno temu, to i tak trzeba wracać żeby sie douczyć i w tym niema nic wstydliwego.

 

Jak ogarne wszystkie pytania ze szkołą to wyłoże swe rysunki na sąd:) Bo zwykle rysuje długopisem, a tablet mam jeszcze niezadługo:/

 

Practise make master

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cover_Alive+V3.jpg

 

Witam wszystkich, ostatnio pracuje nad okładką tego swego nieszczesnego komiksu, i co nieco wypociłem:)

 

Chciał bym się popytac czy wszystko wporządku z dziewczyną w, sęsie anotomicznie?

 

P.S. Tych dwóch doktorków(raczej tego z prawej(lubie mięsiste pociągnięcia)) i czcionkę jeszcze dorysuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Untitled-1-Recovered.jpg

Fury of road:)

 

Takie, drobiazgi, nadal szukam jakiegoś stylu, wszelka krytyka mile widziana, jeżeli jeszcze ktoś tu zagląda:) he he

 

- - - Połączono posty - - -

 

1111111.jpg

Taki lekki swobodny stium.

 

- - - Połączono posty - - -

 

Don

Don

Don

Absolutnie niemiałem pomysłu na to, ale powstało i wżucam na forum i oględziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, ale odnośnie stylu to słyszałem że się sam wyrabia ;) Prace mają swój wyraz i moim zdaniem są początkiem czegoś fajnego, o ile starczy samozaparcia. Myślę, że powinieneś w pewnych momentach ilustracji próbować dodać detal. Ale mogę się mylić.

Podoba mi się ostatnia praca, lubię humanoidalne zwierzątka. Do tego od pracy biją emocje.

Tak czymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności