Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Shelby GT500E "Eleanor"


-=S3B=-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

model juz skonczylem jakis czas temu jednak dopiero teraz wrzucam jako finished. Jak juz pisalem w dziale W.I.P auto bedzie glownym bohaterem krotkiego filmu ktory wspoltworzymy z kolega w ramach pracy dyplomowej. Dzieki wszystkim tym ktorzy wypowiedzieli sie w W.I.P-ie oraz z gory dziekuje za komentarze w tym watku.

 

Pozdrawiam

-=s3b=-

 

Jako bonus wrzucam renderek w wiekszej rozdzialce wykadrowany w formacie 16:9

 

shelbysidecopy8qn.th.jpg

 

Ponizej zamieszczam definitywnie ostateczna wersje pracki (w 2 rozmiarach 1280x960 oraz 1280x1024)

Staralem sie poprawic wszystkie niedociagniecia, to jest proporcje i dodalem lekki post work.

 

shelbygt500ewallpaper12809601v.th.jpg shelbygt500ewallpaper4fm.th.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model bardzo ladny, podoba mi sie. Jednak dopasowanie do zdjec pozostawia wiele do zyczenia.

Na pierwszy i drugim zdjeciu samochod jest za duzy, natomiast na trzecim i czwartym chyba za maly, chociaz bardziej rzuca to sie w oczy na czwartym.

Aha i jezeli juz wkladasz samochod w otoczenie to postaraj sie zeby te fotki byly w lepszej jakosci, ale zastanow sie nad jakims postworkiem bo samochod sie odroznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc lakier itd. ale i to nawet wielkie :) zobacz na kostki czy na plotek niewime jak to sie tam w architekturze zwie na najwiekszym to shelby wyglada na hym 5x za duzego na kolejnym 2x na trzecim troche za maly na czwartym zbyt maly moze to HDRi ale powinienes to uwzglednic bo naprawde smiesznie to wyglada :)

Baton to nie fotki tylko sferyczna mapa HDRI wiec wkomponowanie w tego typu otoczenie to kwestia matte/shadow i mapki swiatla i shaderow czyli odrozniac sie moze jedynie przez zle shaderki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze. To teraz po kolei bede sie usprawiedliwial:)

 

miwt

 

Baldack

 

Baton - jak Bzyku zauwazyl tlo nie jest zdjeciem tylko mapa HDRI ktora oswietlilem model i ktora jest odbijana w lakierze. Dlatego tlo moze byc nieco nie wyrazne.

 

Baton, Bzyku

 

JohnZi

 

Kulki

 

Pawelkos

 

Pozdrawiam

-=s3b=-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pracka super nie ma co mowic. Ale chcialem poruszyc tu jeden smutny temat: otoz, czy widzial ktos nowy teledysk pani Shakiry....jak tak to pewnie wie o co chodzi, a jak nie to niech sie przygotuje na szok !. W tymze teledysku "gra" super samochod Shelby GT500E "Eleanor"...i co i to ze pod koniec jest pokazane jak zgniata go zgniatarka do samochodow, jak to zobaczylem to myslalem ze sie poplacze...az szkoda mowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byłbyś uprzejmy wrzucić jakiś render który by pasował na tapete :) Bo ten pierwszy to taki troche nieproporcionalny. A co do Samej pracy. No to wszytkie pozytywne komentarze razem plus to że chyba najlepszy Mustang na forum. Jeżeli ktoś widział tu lepszy niech mi napisze to się poprawie.

Ale pamietajmy że są gusta i guściki i jednemu sie może podobać a drugiemu nie.

No SEB jak robisz tak dobrze modele super samochodów to może dla zabawy zrobił byś jakiś model poloneza lub jakiegoś innego "weterana":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no elegancko :)... mam na punkcie tej fury konkretnego jobla :), tez chcialrm zrobic... ale jkos umiejetnosci i tez komp nie umozliwia mi tego :),,, jedna rzecz mi sie nie podoba... wlot powietrza na tylnim slupku, jest zbyt obly od wewnatrz i krawedz przylegajaca do karoserii jest jakas taka nie rowna.. ale mimo to bardzo fajnie wyszlo :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności