Skocz do zawartości

layouty-Danonki i Chester


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

W wątku Morbida pisałem że zapodam jakieś tełka, dostałem teraz zielone swiatło - więc rzucam na pożarcie i podeptanie:)

 

3 filmy Platige image, Reżyserowane i animowane przez Leszka Nowickiego, Danonki - Arktyka, Danonki Hamama oraz ostatni - Chester Zygzak. Osobiście z tego ostatniego jestem nawet zadowolony, udało się trochę "pojechać" (oczywiście na tyle żeby dało się sprzedać film. Moja działka w tych filmach to tła i koncepty.

 

Arktyka. Lesze Nowicki - reżyseria Kompozycja - prezes:) Piotr Sikora, Beata Tomaszewska - animacja 3d, Robert Sarlej - render, Aleksander Szkudlarek - wykonanie scenografii 3d (pokoik)

 

koncepty głównego widoku:

 

da_koncept.jpg

 

Ostatecznie skończyło się na czymś mniejwięcej takim:

 

da_panoramka.jpg

 

koncept pokoju:

 

da04.jpg

 

i kilka gotowych tełek:

 

da03.jpg

 

da01.jpg

 

da02.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hamama: Lesze Nowicki - reżyseria, Kompozycja - Marcin Waśko, Beata Tomaszewska - animacja 3d, Robert Sarlej - render, Aleksander Szkudlarek - wykonanie scenografii 3d

 

koncepcior:

 

dh_koncept.jpg

 

tełka:

 

dh02.jpg

 

dh01.jpg

 

troszkę mniejszych przykładów z konturówkami, nie są na tyle ciekawe żeby zapodawać w dużym rozmiarze:)

 

da_kont_01.jpg

da_kont_02.jpg

da_kont_03.jpg

pakszot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagubiło się:):

 

cz_01.jpg

 

a tak np. wyglądają szkice ( Leszka, chyba:)) do których sztukuje tła:

 

szkice.jpg

 

Większość składana na zasadzie skoro raz się namalowało to wystarczy przekleić, cóż brak czasu na malowanie wszystkiego wszędzie od "0". Na szczęście w filmie tego nie widać.

 

I to by było na tyle w tym przydługawym odciniku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz drugi raz w tym tygodniu kiedy sie zalamalem (wczesniej pierdzielnik). czytalem dzisiaj na szczescie, ze kurs spawacza kosztuje 2k zl, potem mozna zarabiac nawet po 4k-5k. czas sie przekwalifikowac.

I Ty to mówisz? a co mamy my, maluczcy powiedzieć?

 

Bigleb - rewelka, dużo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'poocierać" kurde:) toż mnie tam przyjemność sprawia pokazywanie:)

 

Programy - Photoshop. Do kompozycji Avid DS i AE

 

reklamówki:

Arktyka: http://www.platige.com/index.php?tu=23&lng=pl&c=103

Hamama: http://www.platige.com/index.php?tu=23&lng=pl&c=119

ZigZak: http://www.platige.com/index.php?tu=23&lng=pl&c=123

 

Kengi, ani się waż przekwalififikowywać!

 

Dzięki za miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwa do wyciagniecia od ciebie BigLeb informacja, w jakim przedziale cenowym miesci sie opracowanie takich dzielek?

 

Mi najbardzeij sie podobaja danonkowe tla. Ogolnie swietnie dobierasz palete kolorow - zaden z obrazkow nie jest nudny, mimo silnie dominujacych kolorow - pozazdroscic... no i cwiczyc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu jeszcze do takich spraw nie dorosłem.

 

Fakt... na takie info nie liczył bym nawet w rozmowie f2f, a co dopiero na publicznym forum... Sprawa w sumie zamknięta, ale warto podkreślić że takie pytania są wybitnie nie na miejscu....

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzionek - 2, dokladnie nie powiem, ale bez jakiegos wiekszego scisku czasowego i pospiechu, na luzie bo na ogół zaczynam gdy jest animatik i i tak trzeba czekać aż ujęcie po ujęciu zostanie zanimowane. Koncept do hamamy to dosłownie moment był bo sporo przekleiłem z pokazywanego kiedyś Hortexa:) Jak już jest widoczek podstawowy do jednej lokacji to reszte idzie sprawnie - 2 - 3 widoczki na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz drugi raz w tym tygodniu kiedy sie zalamalem (wczesniej pierdzielnik). czytalem dzisiaj na szczescie, ze kurs spawacza kosztuje 2k zl, potem mozna zarabiac nawet po 4k-5k. czas sie przekwalifikowac.

 

wszyscy ktorzy mysla o zmianie profesji zapomnieli o tym skad taka kasa heh

przekfalifikowani moga zapomniec o przekazaniu tabletu swojemu potomkowi ...

 

wiec zastanowcie sie nastepnym razem zeby nie myslec krotko wzrocznie przyszli ojcowie hehe

 

bigi ... milusie to ogolnie ...najslabsze te okienka ...bo co tu wiecej mozna :)

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności