Skocz do zawartości

Challenge Corner Edycja 12 [4/2009]. SONDA


miriam

Głosuję:  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję:

    • dzudzu
      7
    • ortheza
      53
    • Rembik
      12
    • atheg
      20
    • serio
      7
    • Toxotes
      2


Rekomendowane odpowiedzi

TYP: DOWOLNY (Koncept, Ilustracja, ...)

TEMAT: "GRUBY i chudy" by serio

Głosowanie: 01.05.2009 - 5.05.2009

 

W opowiadaniu historii ważny jest bohater ale jeszcze lepiej gdy jest ich dwóch. Zgrany duet najczęściej funkcjonuje w licznych opowiadaniach jako wzajemne przeciwieństwa. Mały szybki,- duży powolny etc. Stanowi to doskonałe podłoże do stwarzania licznych zabawnych scenek oraz ogólnemu pozyskiwaniu sympatii przez odbiorcę. Oczywiście konwencja nie zawsze musi być komediowa.

 

Dowolność jest ogromna. To do Was należy wybór czy chcecie aby bohaterowie byli ludźmi, zwierzętami, potworami, etc czy ma być śmiesznie, poważnie i tak dalej.

 

Poniżej nominowane prace: (kolejność wątków)

 

chc12sonda01.jpgchc12sonda02b.jpgchc12sonda03q.jpgchc12sonda05.jpgchc12sonda06.jpgchc12sonda07.jpg

Edytowane przez miriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm, naprawdę ciężki wybór. Otheza zbudował naprawdę wiarygodne tło i fajny detal na twarzy tłuściocha. Rembik nieźle wg mnie zbudował kontrast pomiędzy postaciami, pieski dużo dodają ilustracji. Ahteg stworzył ciekawe bardzo projekty bohaterów i bardzo dynamiczną scenę. U serio podoba mi się futerko, fajne, mięciutkie. Waham się zatem pomiędzy tą czwórką, bo w pracy Toxotesa, choć charakterologicznie fajne stworki, to za bardzo czuć techniczne niedociągnięcia. Zbyt miękko jeszcze traktuje bryłę.

 

Remik jednak. Niezdarny grubas mnie zauroczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele bardzo interesujących prac, powstało w tej edycji, z niesamowitymi wizjami, co mnie cieszy ;], trudny wybór przyznaję, wahałem się pomiędzy pracami Dzudzu, Orthezy oraz Serio, mój głos tym razem poszedł na dzudzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... odkąd jest odnośnik na głównej stronie max3d.pl sonda wyraźnie przyspieszyła! Szkoda, że nie wszystkie mini-bitwy są tak promowane.

 

moja wina ;), ale obiecuję poprawę, kruca czasem po prostu nie mam na to wszystko czasu, sorka.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem, ogłaszam co następuje: Zwycięzcą 12 Edycji ChC zostaje po raz kolejny ;) Ortheza. Zarówno jemu jak i pozostałym uczestnikom oraz wszystkim, którzy bitewników wspierali serdecznie dziękujemy. Zapraszając tym samym na kolejną edycję, która pojawi się niebawem.

 

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności